БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Створення і продаж сателітів


Спершу необхідно сказати декілька слів про те, що таке сателіти і навіщо вони потрібні. Сателіти - це численні невеликі сайти, головна мета яких, залучення відвідувачів на основний головний сайт. Крім того, деякі веб майстри використовують сателіти для продажу посилань і контекстної реклами. Говорячи звичайною мовою, сателіти приносять прибуток і направляють користувачів на основний сайт.

сателіт

Виходить, що сателіти завжди будуть требувані, а значить, можна створити непоганий бізнес на їх створенні. Для цього нам необхідно створювати сайти, наповнювати їх контентом, нарощувати тІЦ і PR і продавати їх. Для створення сайту можна скористатися платним або безкоштовним шаблоном, яких в мережі багато. Звичайно ж, самий кращий варіант - недорогі платні шаблони.
Крім того, можна використовувати CMS системою (системою управління інформацією), в яку вже входить декілька шаблонів. Ви можете редагувати інформацію, розділи і так далі. Дуже зручно. CMS буває платною і безкоштовною. Сьогодні, також, дуже поширені сателіти, в яких практично немає графіки. Головне - інформація.


Вартість створеного сателіта залежить від декількох показників:


- Показник тІЦ;
- Показник PR;
- Унікальність інформації;
- Число сторінок.


Намагайтеся робити прості сателіти. Мінімум графіки дозволить сайту дуже швидко завантажуватися, а це, поза сумнівом, плюс. Сателіти розрізняються, як і звичайні сайти. По темі. Вони можуть бути на тему Інтернету, авто, туризму і так далі.

Продавати сателіти треба на спеціалізованих SEO -форумах, таких, як forum.searchengines.ru. там завжди знайдуться охочі придбати Ваші сателіти. Що стосується вартості, то сателіт в середньому якості коштує 30-50 доларів. У день при деякій практиці можна створювати 2-3 сателіти. Виходить, що щомісячний заробіток може знаходитися на рівні близько 2000 доларів і вище. Отже, вперед, освоювати новий прибутковий бізнес.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!