БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Створення банерів


Я думаю, що серед читачів "мега ідеї" знайдеться достатня кількість людей, що люблять працювати в різних графічних редакторах, таких як Adobe Photoshop, CorelDraw або Adobe Illustrator. Якщо Ви є одним з них, то ця бізнес-ідея підійде Вам якнайкраще. Мова піде про створення сайту, на якому Ви, як дизайнер, пропонуватимете послуги з виготовлення різних рекламних банерів.

Отже, відразу визначимося, що нам необхідно для втілення цієї ідеї в життя. По-перше, Вам знадобиться уміння створювати банери, по-друге, Вам знадобиться сайт. Я так думаю, що із створенням сайту проблем не повинно виникнути. Зараз в мережі величезна кількість різних книг і інструкцій по сайто будівництву. В крайньому випадку, можна замовити створення сайту професіоналам. Що стосується створення банерів, багатьох це зіб'є з пантелику. Читаючи статтю, багато хто думає, що не зможуть створювати банери. Вам здається усе це дуже складним. Особливо це стосується новачків. Не варто переживати. У мережі існує величезна кількість самих різних ресурсів, присвячених комп'ютерній графіці і малюванню.

Мій найулюбленіший ресурс - Demiart.ru. Там зібрані найпопулярніші уроки комп'ютерної графіки і малювання. На мою незалежну думку - це кращий сайт, присвячений комп'ютерній графіці, в Рунеті. Там можна знайти безліч уроків по створенню банерів.

Також, можна скористатися різними книгами і DVD -курсами по комп'ютерній графіці. Загалом, скажу одно - якщо бажання є, то навчитися завжди можна.

Що стосується того, хто буде Вашими клієнтами, то тут усе просто і зрозуміло. Практично будь-якому власникові сайту, інетернет-підприємцю і навіть рядовому користувачеві, для реклами себе і своїх послуг на інших ресурсах, потрібний рекламний банер. Самі вони зважаючи на різні причини створити ці банери не можуть. Їм залишається або звернутись в спеціалізоване агентство і замовити банер за великі гроші, або замовити його створення приватному дизайнерові, яким Ви і являєтеся в даному випадку. Послуги частки, тим більше початкового, дизайнера обійдуться замовникові значно дешевше, ніж послуги веб-студії. Крім того, від веб-студії, яка займається будь-якою графікою, Ви відрізняєтеся тим, що виготовляєте тільки банери, тобто, Ви маєте вузькоспеціалізований профіль. І якщо Ви виготовлятимете банери професійної якості, то клієнти самі знайдуть Вас.

Для розкручування свого сайту і видачі його в перших рядках пошукових систем, Вам необхідно отримати, як можна більша кількість посилань з інших ресурсів на Ваш сайт. Є один дуже хороший спосіб - пропонуйте сайтам банери натомість на розміщення на них посилання на Ваш ресурс. Ці посилання коштують дорожче за вартість банера, і за їх рахунок Ви зможете швидше піднятися у видачі пошукових систем.
Поступово підвищуйте свою майстерність, освоюйте нові програми, і беріться за виготовлення популярних сьогодні Flash -банерів. Притягайте більше замовників, придумайте акцію. Наприклад, "кожен 5 банер безкоштовно". Такі акції дуже сильно привертають увагу і допоможуть набрати Вам велику аудиторію. Після того, як Ваш бізнес піде в гору, можете створити відеокурс по створенню банерів на DVD або у вигляді електронної книги.

Наприкінці хочу сказати, що якісні рекламні банери завжди користувалися, і матимуть високий попит, а значить, і Вам забезпечений хороший щомісячний дохід. Бізнес не вимагає вкладень, окрім тих, які підуть на купівлю домена і оплату хостингу для сайту. Сам сайт можна створити безкоштовно. Але варто відмітити, що охочим зайнятися банерним бізнесом варто відразу готуватися до жорсткої конкуренції з боку старих веб-студій. Якщо Ви готові до таких труднощів, то вперед. Освоювати графічні редактори і отримувати гроші.
Шукати клієнтів ви можете знайти на сайті фрі ланс ру.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!