БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Швидкий заробіток на "брудному" бізнесі


Відразу хочеться обмовитися, що людям, що звикли до білосніжних комірців і манжет, бізнес про те, як можна заробляти гроші нижче описаним способом - не для них, оскільки напевно доведеться замазатися. Адже йдеться про "брудний", хоч і прибутковий вид підприємницької діяльності, такому, як вивезення і утилізація твердих побутових відходів або ТБО.

Не секрет, що ця справа вже давно є монополією найбільших сміттє переробних підприємств, але і тут не обійшлося без лазівки. Вся річ у тому, що державні комунальні служби вже давно відхрестилися від своїх, здавалося б, обов'язкових послуг перед населенням, із-за нестачі фінансових вкладень, з боку держави. Вони були вимушені віддати цей, дуже прибутковий сегмент ринку, "вільним" стрілкам.

Ті ж, у свою чергу, окуповували, здавалося б, увесь сміттєвий ринок, але залишилися "острівці", обділені їх увагою. Це в першу чергу спальні райони, а їх близько десяти відсотків. Отже швидкий заробіток, якщо ви націлені зайняти цю нішу, вам забезпечений.


Що знадобитися в першу чергу


Найскладнішим буде набір відповідних документів. І хоча влада лояльно відноситься до подібного роду підприємництва, то все одно збір усіх підписів і довідок може зайняти до трьох місяців.

Щоб ваша справа приносила дійсно швидкий заробіток, вам знадобиться сміттєва машина. Бажано середній місткості і обов'язково з функцією трамбування сміття. Щоб не перевозити повітря.

Наймання робітників. Бажано три людини - шофер, і двоє підсобних робітників. Водія бажано підбирати з тих, що були "сміття перевізниками", які знайомі з усіма під'їздами і закутками.
Ну і ваше бажання швидко заробляти.


Де шукати потенційних клієнтів


Як я вже згадував вище - це спальні райони, які у більшості своїй мають статус ТВЖ (товариств власників житла), а значить, і укладати договори треба з правлінням власників житла. Відповідно, в договорі необхідно відразу прописати пункт про циклічність надання ваших послуг. Це може бути і щотижневе вивезення ТБО і щоденне. Саме від цього пункту і залежатиме ваш потенційний швидкий заробіток.

Друга категорія - це представники громадського "харчування" : кафе, бари, ресторани.
Якщо в районі є і приватний сектор, то не варто нехтувати ним. Правда доведеться побігати, укладаючи договори з кожною сім'єю окремо, але це того вартує.

Ідеальним рішенням швидкого заробітку стане розташування в районі будівельного об'єкту, тому, як саме він принесе основою дохід, в касу вашого підприємства.


Додаткове джерело фінансових прибутків


Поза сумнівом, ласим шматочком є переробка і утилізація ТБО. Для цього вам знадобиться ангар і прес, які можна узяти напрокат або орендувати. Робочі, готові сортувати відходи, що поступають, на скляні, поліетиленові, харчові і паперові. Укладення договору на прийняття готових брикетів підприємством - переробники і ось в принципі і усе. Ваш бізнес запрацював в повну потужність, залишилося дочекатися перших дивідендів і проблема де можна запрацювати відпаде сама собою.


Бізнес на виготовленні акваріумів

Ідея цього бізнесу приваблива тим, що не вимагає яких то капітальних вкладень, а оскільки ринок попиту на ці вироби з кожним роком збільшується порядком на 20 відсотків, то клієнти у вас, поза сумнівом, будуть. Тут головне ваші навички спілкування, з любителями водної фауни, а так само знання азів іхтіології.


Як почати подібний бізнес


Спершу вам необхідно виготовити парочку своїх виробів, бажано, щоб вони спочатку відрізнялися за формою, від магазинних. Тут вам допоможе ваша фантазія. Потім запропонувати магазинам, які охоче скуповують акваріуми від приватних осіб і потім реалізують їх вже з готовими кришками.

Щоб виготовити перший свій екземпляр вам знадобиться всього 450 грн. на купівлю клею і скла. З урахуванням того, що магазин готовий придбати у вас готовий будинок для рибок вже за 750 грн., уся вигода подібної справи на обличчя. Зарекомендував себе в магазинах, як надійного постачальника унікальних виробів, ви з часом можете, найнявши додаткових робітників, значно збільшити об'єми поставок готової продукції. Бажано, показавши свій неповторний стиль, і надалі удосконалювати його, тоді ваші готові акваріуми вже можна буде продавати магазинам по 1200-1500 грн. за одну одиницю продукції.


Особливості розвитку акваріумного бізнесу

Виготовивши і продавши свою першу продукцію, не забудьте про розширення своєї справи. Створіть портфоліо своїх унікальних виробів.

Створіть в соц. мережах групи любителів акваріумних рибок, де постійно пропонуйте їм свої вироби.

Створіть власний сайт, який постійно оновлюйте фотографіями нових креативних акваріумів. Там же відвідувачі зможуть залишати заявки на індивідуальні замовлення, по власних кресленнях і ескізах.

Необхідно заробити собі хорошу репутацію серед акваріумістів, а для цього необхідно постійно спілкуватися на спеціалізованих форумах. І тільки ви підніміть свою репутацію, то можна вже братиме із замовника в якості передоплати до 70 відсотків, від готового виробу, при цьому, не забуваючи знижувати ціну, в порівнянні з магазинними товарами на 10-20 відсотків.


Додаткове джерело доходу


Швидкий заробіток на цьому виді бізнесу має на увазі і пропозицію замовникові додаткових послуг, у вигляді річного обслуговування ваших виробів. Ви можете запропонувати щомісячне чищення акваріума, контроль рівня кисню, регулювання PH води і багато що інше.

Також пропонуйте замовникові і аксесуари для їх акваріумів. Сюди можуть входити, як галька, так і виготовлені вами з гіпсу унікальні архітектурні споруди. Від вас не знадобиться нічого надприродного або певних навичок в архітектурі. Просто зробіть красиву арку, або будиночок для рибок. Усі ці дрібнички підуть, на розхват забезпечивши вам додатковий швидкий заробіток.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!