БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Найбагатша людина в Вавилоні


Недавно нарешті познайомився з книгою, яку хотів прочитати ще рік тому і яку мені багато нахвалювали. Це книга «Найбагатша людина в Вавилоні», написанням якої займався Джордж С. Клейсон.

З перших рядків книги «Найбагатша людина в Вавилоні» ми переносимося в стародавні часи, де процвітає рабство, де одні працюють з останніх сил ледве виживаючи, інші, використавши прості фінансові закони перетворюються з часом з бідняків в багатіїв.

Якраз, найбагатша людина в Вавилоні, з яким нас знайомить книга- Аркад. До певних часів він був звичайним писарем, але одного разу все змінилося, коли він сам відкрився можливостям і знайшов наставника ...

Як працювати 4 години в тиждень

 

Аркад з часом став найбагатшою людиною в Вавилоні, навіть багатшими, ніж цар. Тому навчитися у нього незабаром захотіло немало людей. Крім Аркада в притчах ви познайомитеся з багатьма людьми, які потрапили в різні переробки і успішно вибралися з них завдяки грамотному управлінню своїми фінансами.

Якщо ви шукаєте якісь конкретні технології по бізнесу і заробітку, то тут ви їх не побачите, зате знайдете безліч корисних порад з фінансів і повчальні історії, правила поводження з грошима, які були відомі ще з часів «Вавилона», але актуальні й тепер.
Ці рекомендації впевнений допоможуть вам не тільки зберегти ваші фінанси, але і примножити їх багаторазово.

Як і у Роберта Кійосакі є важливий порада - відкладати щомісяця 10% від своїх доходів, а потім їх інвестувати. На ваше поточне життя сильно це не відіб'ється, зате ви зробите внесок у своє майбутнє. Але навіть такої простої поради не всі будуть дотримуватися. Так, всі ми заручники звичок, які треба змінювати.

Напевно всі хочуть мати великі суми грошей, щоб забезпечити до кінця життя себе і свою сім'ю, не бояться залишити своїх близьких ні з чим в разі несподіваної кончини. Книга «Найбагатша людина в Вавилоні» зачіпає дані моменти на прикладі різних історій і навчає читача декільком простим фінансовим правилам.

Зокрема, ви дізнаєтеся, як не жити від кредиту до кредиту і як розплатитися з боргами, як створити «золоті струмочки» і залучати гроші в своє життя.

Мені сподобалося й те, що книга досить коротка (всього десь 42 сторінки), Читається практично одним залпом, але досить повчальна.

Друзі, рекомендую вам прочитати «Найбагатша людина в Вавилоні».
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!