БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Сайт про рідне місто


Сьогодні поговоримо про бізнес-ідею, яка не вимагає особливих витрат, і здатна стати дуже перспективною, якщо до усього підійти з розумом. Ми говоримо про створення сайту про рідне місто. Якщо подібний ресурс, присвячений вашому місту, вже існує, то доведеться добре "попітніти", щоб скласти йому конкуренцію (а може бути, і не припаде). Якщо ж подібний сайт у вас в місті ще ніхто не створив, то вперед займати нішу.


Що ми маємо на увазі, коли говоримо "сайт про рідне місто"?


Ми припускаємо створення сайту, на якому розміщуватиметься важлива (і не дуже) інформація про ваше місто, в якому ви проживаєте. На такому ресурсі може розташовуватися інформація про історію міста, важливі події, свята, що проводяться, відомих людей, адреси важливих установ в місті і тому подібне. Окремо на сайті можна запустити декілька форумів для спілкування городян між собою. Наприклад, "Форум молоді", "Форум офісних працівників", "Форум мисливців і рибалок" і тому подібне


Виникає питання - з чого отримувати прибуток?


А заробляти ми будемо на фірмах, підприємствах, магазинах і інших установах вашого міста. Ми банально пропонуватимемо їм рекламу на нашому сайті, мотивуючи тим, що це дуже вигідно. Про них дізнається купа народу. Причому усі вони живуть саме в цьому місті, що робить їх цільовою аудиторією клієнтів. Багато компаній погодяться за певну плату розмістити рекламний банер або оголошення на Вашому сайті.

Не варто нахабніти з розцінками - від 200 грн в місяць буде оптимальним рішенням (залежно від відвідуваності вашого ресурсу). З невеликих магазинів можна брати і того менше - від 150 грн./міс. Подумайте самі - якщо ваш ресурс буде дійсно популярним у місцевого населення, багато компаній захочуть розмістити рекламу у вас. Якщо таких компаній буде 20, то це вже від 4 000 грн до 6 000 грн в місяць, що дуже непогано, як нам здається.

З часом сайт набуватиме все більшої популярності, і ціни ростимуть. Частина витрат йтиме на розкручування. Але і вам, як власникові ресурсу, вистачатиме прибутку від сайту про своє місто.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!