БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Розведення кішок


Думаю, багато хто зі мною погодиться, що коли улюблена справа і прибуток стають синонімами, це просто чудово. Особисто я обожнюю кішок і не знаю жодної людини, якій би вони не подобалися. Та і як їх можна не любити? Пухнасті (а іноді і не дуже) звірятка приносять море радості і позитиву, і навіть, на думку фахівців, мають лікувальну дію. А, як здорово повернутися після напруженого дня додому і побачити, що тебе з привітним мурликаням зустрічає така мила істота! Не даремно ж кішки є найпопулярнішими домашніми тваринами у світі.

Загалом, кішки - це у будь-якому випадку здорово. І якщо ви розділяєте мою думку, то готовий запропонувати вам чудову ідею бізнесу, з кішками в головній ролі.

Отже, давайте обговоримо розведення кішок в домашніх умовах.

Спершу, звичайно ж, слід почитати відповідну літературу. Дізнатися, як слід тримати кішок, ознайомитися з особливостями кожної породи.

Потім доведеться зробити фінансові вкладення. А саме придбати кішку (чи кішку і кота) і необхідні для неї аксесуари :


годівницю
лоток
кігте точилку
спальне місце (будиночок або лежанку)
сумку для перенесення
нашийник
корм


Перш ніж приступити до розведення кішок варто продумати питання парування. Річ у тому, що можна відразу купити пару, а можна домовитися з хазяїном відповідного кота і за відсотки робити парування вашої і його кішок.

Звичайно ж, в плані бізнесу найбільш вигідні породисті кішки, оскільки вартість їх досить висока. Приміром, Британська коротко шерстна коштує від 450 до 13 500 грн, Сфінкси - від 900 до 18 000 грн, Росіяни блакитні - від 2700 до 4500 грн, Орієнтальні і Сіамські кішки - від 1,5 до 75 тисяч рублів. Ціна залежить як від породи, так і від віку і стану котенят.

А можна взагалі зайнятися розведенням кішок рідкісних порід - Тойгер, Богемський рекс, Кішка сафарі і так далі. Так ви зможете виділитися і зайняти найбільш вільну нішу.

Потурбуйтеся про рекламу - повідомте усіх про свої послуги шляхом оголошень і банерів.

Також варто підготуватися до коригування свого режиму дня. Кішок треба регулярно годувати, вигулювати, упорядковувати їх зовнішній вигляд і прибирати за ними. Не варто забувати і про здоров'я пухнастих "воркотів" і регулярно робити відповідні щеплення. Але задоволення від спілкування з цими чудовими істотами затьмарить усі витрати. А після отримання першого прибутку ви взагалі перестанете помічати всякі незручності. До того ж до цього легко звикнути. Головне - любити своїх вихованців. Не варто заводити кішку тільки для того, щоб отримувати з її допомогою прибуток. Таке співжиття буде мукою, як для вас, так і для неї.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!