БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Розробка додатків


Останніми роками ринок мобільних пристроїв і інших гаджетів істотно змінився. Люди, що мають старі телефони, прагнуть поміняти їх на нову багатофункціональну техніку. Чим більше людей користуються сучасними мобільними пристроями, тим більше їх вимоги до функціонала. У рішенні необхідних завдань для користувачів багато підприємців вже бачать перспективні бізнес ідеї 2014 року. Сьогодні ми поговоримо про розробку додатків для мобільних телефонів і планшетів.


Додатки для мобільних телефонів


Для багатьох людей, які "на одній нозі" з технікою мобільний пристрій з набором додаткових функцій став невід'ємним аксесуаром щоденного користування. Власники смартфонів не лише здійснюють дзвінки, а і читають новини, книги, дивляться фільми, грають в ігри і навіть роблять покупки. Для задоволення усіх цих потреб людини існує ринок мобільних застосувань. Раз існує попит, то має бути і пропозиція, тим більше що користувач з кожним днем стає все досвідченішим і "вимагає" новомодних і досконаліших новинок.

додатки для телефонів

Найчастіше медіа-контент поширюється через інтернет, а значить, перш ніж починати заробляти, необхідно буде створити свій сайт. До речі, цей вид підприємництва можна, цілком, позиціонувати, як бізнес ідеї в інтернеті 2014 року.

Для генерації першого програмного продукту необхідно проаналізувати існуючий ринок мобільних застосувань. Ваш товар має бути цікавішии, актуальнішим і зручнішим, ніж існуючі пропозиції. Копіювання існуючих програм не принесе хорошого доходу.
Маючи свій сайт, можна паралельно заробляти на партнерських програмах і рекламі, хоча для розробника це швидше буде додатковий прибуток.

Однією з важливих складових підприємництва є переговорна частина із замовниками контенту. Річ у тому, що користувачі практично ніколи не шукають додаток по назві або функціям. Вони користуються послугами однієї компанії-розробника, продукти якої перевірена не одним разом.

Тому підприємець може зіткнутися з ситуацією, коли розроблятиме продукт на замовлення. Особливу увагу слід приділяти термінам. Найчастіше за короткий час не можна виготовити якісний товар, і замовник це розуміє. Перш ніж обіцяти замовникові швидке виконання роботи треба добре подумати, чи не дискредитує це програміста в його очах.

Найбільший попит серед користувачів мають ігри, книги, відео і інші розваги. Діловий і інформаційний контент, на жаль, поки їм поступається.


Додатки для планшетів


Планшетні комп'ютери більше функціональні, ніж мобільні пристрої. Починаючи з 2010 року ці гаджети сталі дуже популярними серед подібних пристроїв. Вони дозволяють не лише переглядати сторінки інтернету, а і вирішувати завдання складніше. Окрім розваг, планшети поступово стають незамінними в роботі. Для багатьох професій вони стали незамінним "знаряддям праці".

У основі бізнес ідеї 2014 без вкладень лежить так само, як затверджувалося вище, свіжість і унікальність задумки автора. Серед розробників комп'ютерних програм існує думка, що чужа ідея, замаскована в нову обкладинку і контекст, може принести удачу. Частково вони праві, але не слід забувати, що, навіть копіюючи чийсь продукт, доведеться немало потрудитися, щоб перетворити його до невпізнання.

Відкрити свою справу без вкладень - поняття дуже умовне. Навіть не витрачаючи ні єдиної копійки на устаткування і матеріали, без вкладень стартувати складно. У нашому випадку капіталовкладення - це власні знання і навички, пов'язані з програмуванням.

Існує і інший шлях - найняти програміста для виконання певної роботи за гроші. Сьогодні в мережі існують біржі фріланса, де можна замовити роботу по програмуванню, за помірну ціну.
Наступною невід'ємною складовою технології виготовлення додатків являється графічний дизайн продукту. Фахівця можна знайти там же, де і у попередньому випадку. Завдання дизайнерові має бути поставлено чітко, а основна ідея оформлення виходити від розробника. Слід пам'ятати, що людей завжди притягає яскрава картинка. Це слід враховувати, готуючи продукт на продаж.

Перш ніж додаток для сертифікованого бренду потрапить в продаж, його відправляють на перевірку цензорам компанії. Тільки після їх схвалення програмний продукт виходить в продаж на офіційному сайті.

Завжди складно передбачити подальшу долю розробки. Іноді новинка розходиться серед користувачів миттєво, але часто бувають випадки, коли доводиться проводити рекламну кампанію перед першим отриманням доходу.


Бізнес-додатки


Вершиною майстерності програміста можна назвати роботу по випуску додатків для управління підприємством, відстежування бізнес-процесів і фінансового стану. Багато компаній замовляють для корпоративного користування програми, адаптовані до їх сфери діяльності. На заході це давно не новинка, але в Україні цей продукт тільки починає мати попит. Для підприємців, що володіють премудрощами програмування, перспективніший сегмент сьогодні знайти складно.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!