БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Решітки для ванни і домашні аптечки


Усі вже давно звикли, що сучасне житло людини укомплектоване всілякою електронікою, механікою і іншими виробами, що роблять життя комфортнішим, а побут зручніший. Незважаючи на це, завжди актуальними залишаються вироби з натуральних матеріалів, які можна використовувати в повсякденному житті. Сьогодні ми опишемо деякі бізнес ідеї - виробництво з дерева недорогих, мало трудомістких, але в той же час корисних речей.


Решітки для ванної кімнати


Більшість сучасних сімей навіть не знають про існування такого корисного і багатофункціонального виробу, як решітки для ванної кімнати. Звичайний це дерев'яний виріб, зроблений по розмірах стандартної ванни, яке можна класти упоперек на борти або уподовж на дно ванни. На грати зручно ставити таз, ставати на неї ногами у ванні або на підлогу. Стояти на натуральному відшліфованому дереві набагато приємніше, ніж на холодній ванні чи на килимку.

Окрім цього, ступні ніг отримують такий "сеанс масажу", який не замінить жоден пластиковий пристрій. Якщо в сім'ї є дитина, то така річ удвічі незамінна. Приймати водні процедури на теплих решітках безпечніше, ніж стоячи босоніж в холодній ванні.

Подібні вироби на ринку, звичайно ж, існують. Проте не завжди їх якість дозволяє використовувати їх для різних цілей. Або це вироби з дуже тонкої і неякісної деревини, або вузли кріплення виконані небезпечно. Вартість їх в господарських магазинах невисока, близько 200 рублів.

Ось і назріли ідеї для середнього бізнесу - виробництво решіток для ванної , але такої якості , яке неминуче приверне покупців.
Для початку невеликого виробництва знадобляться:
Дерев'яні рейки , розміром 24 х 40 х 660 - 4 штуки і розміром 24 х 40 х 40 - 3 штуки;
Нержавіючі саморізи - 12 штук;


Водостійкий клей.


Рейки необхідно ретельно обстругати і зачищувати. Дотик до них не повинен викликати дискомфорт , адже споживачі будуть ставати на них босими ногами. Це самий довгий і трудомісткий процес . Потім заготовки вирізаються за розміром і проклеюються водостійким клеєм. Після цього вся конструкція скріплюється саморізами. Така решітка буде надійно служити багато років. Для підприємців, які ще не встигли обзавестися електричним інструментом по дереву, технологічний процес займе близько трьох годин. Якщо ж придбати нехитре устаткування, підготувати шаблони для розмітки, то справа рухатиметься набагато швидше. Подібне виробництво можна організувати в приватному будинку або на дачі.

Вартість нової якісно решітки цілком може складати 90-120 грн, а собівартість не більше 30 грн. Канали збуту - це ті ж господарські магазини, де є подібний товар. Проте поряд з ним якісний виріб не випробовуватиме конкуренцію. Запропонувати для реалізації решітки можна в магазини дитячих товарів.

Термін служби такого дерев'яного виробу, з урахуванням використання в умовах підвищеної вологості, складає від 3 до 5 років. Гарантію на виріб можна сміливо давати на один рік. В якості перспективи розвитку виробництва можна виготовляти решітки для саун і лазень.


Домашні аптечки


Ще одна дрібниця, яка обов'язково згодиться в побуті будь-якій людині, - це домашні аптечки. Кожна людина хворіє і купує ліки, у результаті дома накопичується деяка кількість пігулок і мікстур, які можна знайти в найнесподіваніших місцях. Хтось складає ліки у вази, хтось в ящики, а у когось вони взагалі лежать на полицях у відкритому доступі. Таке поводження з лікарськими препаратами неприпустимо. В якості початку підприємницької діяльності пропонуємо випустити на ринок домашні дерев'яні аптечки.
Вимоги до такого виробу нехитрі.


Ящик повинен:


закриватися на ключ;
мати естетичний зовнішній вигляд;
бути забезпечений надійною системою кріплення.


Не варто забувати, що користувачами цього товару, швидше за все, будуть люди похилого віку і молоді мами, тому конструкція має бути простою і одночасно надійною. На вітчизняному ринку подібних товарів практично немає, тому конкуренції можна не боятися. В якості ринків збуту цілком можуть служити ті ж аптеки, магазини господарських товарів і відділи гіпер маркетів з товарами "Усе для дому".
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!