БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Рекламні банери на балконах


Люди у всьому світі дуже неоднозначно сприймають ті або інші види реклами. Когось дратує реклама взагалі, незалежно від типу і способу представлення. Хтось з цікавістю розглядає рекламні банери на міських вулицях, але при цьому ненавидить рекламні ролики на радіо і на телебаченні. А комусь подобається вивчати різноманітні рекламні матеріали, і стежити за ходом думки рекламіста, що створив її. Крім того в суспільстві завжди є люди, які люблять усе, що пов'язане з рекламою, оскільки вона є їх основною діяльністю. І приносить хороший дохід. До таких можна віднести власників і працівників рекламних агентств, а також приватних фахівців в області рекламного мистецтва (дизайнери, копірайтери, рекламісти).

Незалежно від нашого відношення до неї, рекламна сфера є однією з найперспективніших і прибуткових. Адже без неї практично неможливо представити жоден сучасний бізнес. Щоб успішно вийти на ринок зі своєю пропозицією, майже напевно знадобиться хороша рекламна кампанія. А значить, у фахівців, що роблять різні рекламні послуги, завжди буде досить клієнтів, а прибуток з роками тільки ростиме.

Найскладніше в рекламному бізнесі - знайти перспективну, але при цьому низько конкурентна область для розгортання власної справи. Часто здається, що придумати щось нове - якийсь новий вид реклами або спосіб її розміщення - вже неможливо. Але завжди знаходяться ті, хто доводять зворотне. Одні пропонують використовувати автомобілі приватних осіб для розміщення рекламних наклейок, інші запускають в небо повітряні кулі з величезними рекламними банерами, треті використовують надувні білборди. А з недавнього часу в якості майданчиків для розміщення рекламних банерів стали використовувати балкони житлових будинків.


Що таке реклама на балконах?


В якості майданчиків для розміщення реклами використовували вже практично усі доступні поверхні: огорожі, стовпи, бетонні бордюри, інтер'єри громадського транспорту, кузова автомобілів і так далі. Дуже дивно, що на житлові будинки стали звертати увагу тільки не давно. Принаймні, в нашій країні складається саме така ситуація. У великих містах величезна кількість багатоповерхових житлових будинків, стіни яких є прекрасним полем для розміщення банерної реклами.

Ось тільки закривати усю стіну будинку, разом з вікнами і усім іншим, не найвдаліший варіант. Та і жителі (не кажучи вже про міську адміністрацію) ніколи не погодяться на подібну авантюру. А ось реклама на балконах може стати дуже привабливим варіантом. Причому вигідним для усіх сторін. Рекламодавець отримає новий, дуже перспективний майданчик для розміщення свого банера. Жителі будинків, балкони яких виходять на жваві міські вулиці, отримуватимуть непогану надбавку до зарплати. А ви, як фахівець, що об'єднує тих і інших, отримаєте свій відсоток від угоди.


Як зайнятися бізнесом по розміщенню реклами на балконах?


Основні переваги цього бізнесу полягає в наступному. По-перше, він є досить новим для нашої країни. У деяких містах ви взагалі не зустрінете ні єдиного конкурента. По-друге, він не вимагає великих вкладень. По суті, усе оплачує ваш клієнт. У ваші завдання входить лише уміння переконати рекламодавця і власника балкона в тому, це вигідно для них. Найбільшою складністю може стати отримання дозвіл на здійснення діяльності по розміщенню реклами на балконах приватних будинків від адміністрації міста. Знову-таки згодиться ваше уміння вести переговори (і хороші зв'язки теж не пошкодять).

Для успішного старту треба знайти декілька десятків жителів багатоквартирних будинків, балкони яких виходять на жваві міські вулиці (балкони, що виходять в двір, не несуть ніякого інтересу і, навряд чи, користуватимуться успіхом у рекламодавців, із зрозумілих причин). Це ваші потенційні партнери. Далі проводимо переговори з кожним з них. Пропонуємо вигідні умови, розповідаємо про надбавку до зарплати і так далі. Загалом, застосовуємо усе своє мистецтво переконання.

Якщо хоч би десять чоловік погодяться брати участь у вашій справі в якості партнерів, це вже чудово. Найголовніше - не скупіться. Чим вигідніше для власників квартир запропоновані умови, тим більше шансів, що вони дадуть добро на розміщення реклами на своїх балконах. Пам'ятайте, що які з них є володарями відразу двох, а то і трьох балконів.

Вартість розміщення банера на балконі, в середньому, 600-1000 грн. в місяць. Оскільки ви берете на себе обов'язок по переговорах з рекламодавцями і укладенню угод, то можете сміливо претендувати на 60-70% заробітку. Решта дістанеться власникові балкона, що здає його в оренду. Разом, ви отримуєте 500-800 грн з кожного банера. Коли йдеться про одного клієнта, сума здається нікчемною. А тепер уявіть, що ви уклали договори з 15-20 рекламодавцями. Виходить дуже непоганий бізнес, причому практично без вкладень.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!