БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Реклама на сайті


Одна з кращих ідей бізнесу в мережі Інтернет по праву вважається заробіток на розміщенні реклами у себе на сайті або блозі. Рекламодавці нежадібні люди, і платять за просування свого товару хороші гроші. Плата за рекламний банер на хорошому сайті може складати декілька десятків доларів в добу. А таких банерів можна розмістити велику кількість. І кожен з них приноситиме Вам відчутний прибуток.

реклама

Найбільша складність ідеї по заробітку на рекламі полягає в тому, що для її реалізації сайт, на якому розміщуватиметься реклама, має бути добре розкручений. Тут є два шляхи вирішення проблеми. Або створити свій сайт, вкласти певні сили і гроші в його розкручування, після чого, почати вивішувати на нім банери і посилання рекламодавців. Або купити готовий розкручений сайт, і відразу ж почати вивішувати на нього рекламу спонсорів. Відразу скажу, що добре розкручений сайт або блог обійдеться Вам в декілька десятків тисяч гривень, а іноді і більше. Загалом, тут кожен дивиться на величину свого гаманця і кількість вільного часу. Де хто зважаючи на свою зайнятість, просто фізично не можуть самі розкрутити сайт.

Треба пам'ятати і про те, що краще всього, якщо сайт або блог містить інформацію однієї певної тематики. Такі сайти більше цінуються користувачами, рекламодавцями і пошуковими системами. Тому, відразу ж визначтесь з темою. Популярними темами є будівництво, нерухомість, техніка, фінанси і так далі. Як тільки визначилися з темою, починайте наповнювати сайт статтями на вибрану тему. Чим частіше і регулярніше оновлюватиметься сайт, тим краще індексуватиметься пошуковими системами. Створіть розділ на блозі, в якому детально розпишіть вартість розміщення різних видів реклами у Вас на сайті чи блозі. Вартість банерної реклами буде одна, а вартість посилання на сайт рекламодавця коштуватиме по-іншому. Розрізнятися вартість буде і залежно від того, в якій частині сайту розміщена реклама. Загалом, тут я Вам радити не буду. Кожен вкаже ціни, які вважає адекватними в його випадку.

Виникає ще одне питання - хто ці рекламодавці, які захочуть розмістити рекламу на Вашому сайті? Це різні власники сайтів, форумів, інтернет-магазинів, виробники чого-небудь, дизайнери і так далі. Усі вони потребують реклами своїх ресурсів і своїх послуг. І, якщо Ваш сайт на тему будівництва, то до Вас, швидше за все, звернуться виробники цегли, цементу, будівельні компанії і так далі. Їм вигідно розміщувати свою рекламу на тематичному сайті. Адже, погодьтеся, дуже безглуздо намагатися продати дрилі або цеглу відвідувачам сайту про домашніх тварин!
Отже, Вам необхідно вибрати тему, створити сайт, розкрутити його і притягнути рекламодавців. Останні самі можуть прийти на Ваш сайт, якщо він дійсно серйозно розкручений.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!