БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Пункт прокату квадроциклів


Останнім часом в нашій країні неймовірно популярними стають різноманітні всюдихідні транспортні засоби. Сюди можна віднести кросові мотоцикли, гірські велосипеди, позашляховики і, звичайно ж, квадроцикли. Причому останній вид транспорту є найбільш зручним для подолання водних, гірських, лісових і інших ділянок доріг. Вони компактніші за автомобілі, стійкіші за мотоцикли і потужніші за велосипеди. Але зустрічаються чотириколісні "мотоцикли" не так часто.

В першу чергу, це обумовлено їх високою вартістю. Багато любителів поза шляхових змагань вважатимуть за краще придбати автомобіль, ніж віддадуть останні гроші за квадроцикл. У результаті, складається дуже цікава картинка.

З одного боку, існує реальний інтерес до кадроциклів. Тобто, існує попит. Люди хочуть кататися по бездоріжжю на цих химерних апаратах. Але з іншого боку, далеко не усі готові набувати цього вигляду транспорту у власність. Для нас з вами, як для підприємців, це прекрасна можливість. Треба тільки знайти спосіб задовольнити виниклу потребу. І, напевно, одним з кращих варіантом може стати пункт прокату квадроциклів. Те саме місце, де усі охочі можуть узяти на короткий термін незвичайний транспортний засіб і вдосталь насолодитися підкоренням бездоріжжя.


З чого почати бізнес на квадроциклах?


Насамперед визначитеся з форматом прокату. Чи буде це традиційний пункт прокату, або ж повноцінний розважальний "центр" для любителів бездоріжжя. У першому випадку, ви просто надаватимете клієнтам транспорт, і отримувати за це певний прибуток. У другому варіанті, у ваші обов'язки входить не лише здача квадроциклів в оренду, але і подальша розвага публіки. Тобто, ви повинні надати не лише транспорт, але і місце, де на цьому транспорті можна покататися. А ще місця для відпочинку, сну, поглинання і їжі і так далі.
І перший, і другий формат бізнесу мають свої переваги. Різниця лише в масштабах. Перший організувати простіше і швидше. І вкладення будуть у декілька разів менші. Другий - довший, витратний, складний. Але і кінцевий прибуток буде на порядок вище. Отже вибір за вами.


Що далі?


Подальші дії залежать від того, який формат бізнесу ви вибрали в попередньому кроці. Але у будь-якому випадку вам знадобиться приміщення для офісу і складу. Тільки у випадку з організацією повноцінною лісовою, гірською або ще якої-небудь траси, ваші приміщення повинні знаходитися у безпосередній близькості до місця "катання". Якщо ж це просто пункт прокату, то офіс може знаходитися в межі міста або недалеко від міста.
Природно, для будівництва траси вас знадобиться земельна ділянка. Причому ця ділянка знаходитиметься, швидше за все, де-небудь в лісі. Чим живописніше буде місце (багато дерев, складний рельєф, яри, болота, річки, гірки), тим краще. Така траса точно припаде до душі вашим майбутнім клієнтам. Коли ми говоримо про трасу, ми не маємо на увазі загорнену в асфальт дорогу. Це буде просто розчищене від усього зайвого ділянка лісу. А межі траси можна позначити якими-небудь прапорцями. Тобто, не треба перетворювати дикий край на цивілізацію. Треба лише трохи очистити ділянку.

Вище ми сказали про два приміщення - офіс і склад. Перший потрібний для прийому клієнтів. А на складі зберігатимуться квадроцикли і усе необхідне устаткування. Якщо ви будуєте повноцінну заміську трасу, то можна спорудити і інші будівлі. Наприклад, поставити навіси з мангалами, встановити біо туалети і душові кабінки. Чим більше зручностей, тим більше джерел доходу. Адже за кожну зручність вашим клієнтам доведеться платити.


Фінальний етап - купівля квадроциклів і залучення клієнтів


Коли усі підготовчі роботи завершені, прийшов час зайнятися найголовнішим питанням - придбанням партії квадроциклів. Адже саме їх ви здаватимете в оренду, і саме вони будуть вашим основним джерелом прибутку.

Може здатися, що це найпростіший пункт. Треба усього лише купити транспорт, і можна запускатися. Насправді, усе залежить від об'єму ваших фінансових можливостей. Якщо грошей реально багато, то тоді, жодних проблем. Купуємо самі кращі "квадрики" в салоні і радіємо життю.

Але, якщо з фінансами справи йдуть не так веселково, тобто ще пара варіантів.
По-перше, ви можете купити техніку з рук у нас в країні. Не самий кращий варіант, враховуючи, як у нас поводяться з транспортними засобами, і як за ними доглядають. Та і ціни у нас люблять завищувати. Причому дуже істотно. Цей варіант підходить лише для любителів, які збираються придбати перший квадроцикл для себе.

Якщо ж йдеться про велику партію техніки (а вам для пункту прокату знадобиться, як мінімум, 8-10 квадроциклів), то краще звернути увагу на іноземні ринки уживаної мототехніки. Але і тут треба бути обережними. У Китаї вас можуть притягнути дуже "смачні" ціни, але якість може підкачати (а може і не підкачати, ніякій стабільності). А ось б/в квадроцикли з Японії - це прекрасний варіант. Ви зможете придбати більше одиниць техніки, заощадите немало грошових коштів, і будете впевнені в якості товару, що купується. Вибір, як завжди, за вами.

Що стосується реклами, то в цій справі усі засоби хороші. Але все таки, в першу чергу, треба шукати цільову аудиторію. А її можна знайти в тематичних журналах, на формах і сайтах джипперів. Крім того, якщо у вашому місті є клуби любителів квадроциклів, то можете спробувати вийти на свою аудиторію безпосередньо. Можливо, це зажадає додаткових фінансових витрат. Але результат виправдає усі зусилля. Також не варто ігнорувати білборди, електронні щити, оголошення в місцевих газетах і ролики на радіо і ТБ. Використовуйте усі варіанти, і перші клієнти дуже скоро подзвонять у ваші двері. Бажаємо успішного бізнесу!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!