БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Прості бізнес ідеї в Україні з нуля


Інструмент для роботи на присадибній ділянці або в саду вимагає наявності зручного живця. Без нього будь-яка робота по копанню ділянки або прибиранню здаватиметься важкою і не принесе ні естетичного, ні фізичного задоволення.

Виготовлення цих потрібних у будь-якому господарстві домашніх пристосувань розглянемо сьогодні в якості бізнес ідеї в Україні з нуля.


З чого почати


Процедура виготовлення живців полягає в округлені заготовки. Метою її є отримання гладкої і рівної поверхні дерев'яної основи. В якості сировини підійдуть відходи лісозаготівельного виробництва.

Частенько великі компанії використовують цей вид діяльності, як додаткове джерело прибутків, але якщо правильно налагодити збут і виробництво, він може представляти бізнес ідеї для малого бізнесу в Україні.


Попит


Як правило, найбільшим попитом ручні пристосування для роботи на городі користуються, починаючи з березня місяця. Саме тоді городники і сільгоспвиробники починають готуватися до обробки своїх земельних ділянок : переглядають і ремонтують садово-городній інвентар. Тоді і виникає у багатьох потреба в придбанні нових живців для свого інструменту.


Купляють ці вироби для:


лопат;
сап;
грабель;
віників.


Діаметр утримувача безпосередньо залежить від його застосування. Так, найбільший попит мають ручки для лопат, діаметром 40 мм. Для сап потрібно діаметр живця - 30 мм, а для віників - 25 мм.

Довжина ручки також може бути різною: від 120 до 130 мм.


Без вкладень


Технологія виготовлення при штучному виробництві проста і під силу будь-якому чоловікові, у якого є руки. Варто відмітити, що, застосовуючи електроінструмент, процедура значно прискорюється і спрощується.

Щоб реалізувати бізнес ідеї для малого бізнесу в Україні для початківців, нові електроінструменти купляти не обов'язково.


Їх можна узяти в оренду або купити вживані. А тепер детальніше про технологію:


Заготівлю, як говорилося раніше, можна брати з відходів деревообробного виробництва. На деревині не повинно бути слідів гнилизни, цвяхів і інших металевих предметів, щоб не зіпсувати інструмент і не поранитися.

За допомогою циркулярної пили і електрорубанка формується прямокутна рейка, перерізом 3х4 див. Ребра необхідно скосити, щоб надати заготівлі круглішого вигляду. Можна робити утримувач і повністю округлої форми, трудовитрати тоді будуть більші. Крім того, досвідчені городники стверджують, що прямокутна ручка на лопаті або іншому інвентарі зручніша у використанні. Той кінець, який загострюватиметься, і на який надіватиметься інструмент, вибирається з того боку, де відсутній суки і тріщини. Ця частина піддається найбільшим навантаженням при експлуатації, а значить, ризик зламати лопату передчасно збільшується.

За допомогою рубанка кінець заготівлі загострюється. Знімати стружку необхідно по темних виступах, які з'являються на деревині. На самому кінці робиться спил. Це треба для того, щоб тупий кінець не заважав при роботі, наприклад копанні.

Завершуючий етап виготовлення живця - це шліфування. Для цього береться наждачний папір: спочатку з великим зерном, потім із зерном подрібніше - для фінішної обробки.


Масове виробництво


Бізнес ідеї для початківців в Україні по виробництву живців для ручного інвентаря можуть бути надалі розширені і відкриті масштабніші цехи, спеціалізуються по випуску подібної продукції.
Матеріалами для масового випуску є такі породи дерева, як береза, ясен, вільха. Хвойні сорти для виготовлення виробів на продаж не підходять і використовуються тільки для власних потреб. Це пояснюється високим вмістом в матеріалі смол, що робить її дуже важкою.
Готова продукція ділиться на декілька сортів:


Вищий, який не допускає наявності сучків.
Перший, допускає сучки, але не більше 3 мм.
Другий, може містити сучки до 7 мм.


При виборі пиломатеріалів для таких виробів слід користуватися нормами ГОСТ 2695-83.


Обладнання


Оскільки технологію виготовлення ми вже знаємо, необхідно визначитися, яке обладнання допоможе виготовляти велику кількість виробів за найменший час. Особливістю масового випуску може бути те, що при великих постачаннях не потрібно операцію по наданню кінцю заготівлі конічної форми. Цю стадію проходять тільки вироби, які плануються реалізовувати через будівельні магазини і інші торгові точки.

Для надання округлості заготівлі застосовують кругло палочний верстат. Його вартість складає від 30 до 45 тис. грн. Шліфують вироби на кругло шліфувальних верстатах, ціна яких варіюється в межах від 18 до 24 тис. грн. Для згладжування торця і надання іншому кінцю конічної форми також існують спеціальні механізовані установки. Його вартість від 15 до 18 тис. грн.

Разом, для закупівлі нового обладнання потрібні інвестиції в сумі 75-105 тис. грн. Якщо таких вільних засобів у підприємця немає, то обладнання можна оформити в лізинг.


Збут


Позитивною стороною цій бізнес ідеї в Україні з абсолютного нуля являється те, що можна обійтися без реклами. Обізнані і досвідчені городники самі знайдуть продукцію, і виберуть відповідний утримувач для свого інструменту. При належному рівні якості "сарафанове радіо" швидко вкаже дорогу до якісного товару усім зацікавленим покупцям.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!