БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Продаж товарів з-за кордону за допомогою груп Вконтакті


Сьогоднішня бізнес-ідея буде пов'язана з Інтернетом, а точніше з соціальною мережею "Вконтакті". Головна перевага цієї соціальної мережі в тому, що є дуже велика аудиторія потенційних клієнтів на будь-який товар. Головне - правильно їх притягнути і правильно запропонувати товар. Отже, поговоримо про те, як створити свій магазин Вконтакті. Спершу вам потрібні самі товари, які ви продаватимете. Що тут необхідно враховувати? Перше - товар має бути унікальним. Друге - асортимент має бути досить великим. Що ж робити? Як виконати обидві умови? Немає нічого простішого! Вам допоможуть. Іноземні Інтернет магазини.

Закордонні товари завжди мають підвищений попит, якщо такі більше ніхто не пропонує на нашому ринку. Отже, ваше завдання - знайти магазини з унікальними і не дуже дорогими товарами. Можете торгувати чим завгодно - одягом, аксесуарами, технікою і так далі і тому подібним.

Відберіть декілька магазинів. Це вам значно допоможе і спростить роботу.

Другий етап - створення самого магазину. Як створити магазин в соціальній мережі Вконтакті? Дуже просто. Створіть групу Вконтакті, яка і буде вашим магазином. Створіть приємне оформлення, придумайте чіпляючу назву. Фотоальбоми прекрасно використовуватимуться для показу товарів. Створіть тематичні фотоальбоми по товарах. У одному, наприклад, сумки, в другому альбомі - телефони і так далі

Далі починайте розкручувати групу, запрошуйте користувачів, які в наслідок і стануть вашими клієнтами.

Що стосується заробітку, то тут наступна схема. Ціна товару складається з його реальної вартості закордоном, плюс вартість доставки, плюс ваша націнка. Націнка і буде вашим прибутком.

Ось в принципі і все. Подробиці описати не можу, оскільки сам не займався. Мою справу дати вам ідею, а ваше - розвинути її і утілити в життя. Отже, вперед.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!