БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Продаж обладнання для бізнесу


На процвітаючому ринку будівельних послуг на сьогодні спостерігається небувалий ажіотаж. Це пов'язано в першу чергу з тим, що усе більше громадян нашої країни вирішують свої фінансові накопичення вкладати, в квадратні метри готового житла, а це означає, що на цьому фоні, дуже актуально було б обзавестися власною будівельною бригадою.

будівельний інструмент

При створенні професійного колективу, треба враховувати деякі особливості, властиві тільки цьому виду підприємницької діяльності. А саме, наявність у бригаді певних видів фахівців, обов'язкових для успішного процвітання вашого бізнесу : це столяр, штукатур, електрик, маляр і сантехнік. Необхідно пам'ятати, що клієнти, в першу чергу, звертають увагу на кваліфікацію фірми і її репутацію на ринку будівельних послуг, а для цього вам знадобиться наявність ліцензії. Звідси витікає наступне правило - не менше половини колективу повинно мати на руках диплом про вищу будівельну освіту.

Отже, можна припустити, що ви знайшли необхідних фахівців, отримали ліцензію і ваша фірма готова приступити до роботи. Але тут встає питання, а яким інструментом працюватимуть ваші фахівці? А значить, виникає потреба в придбанні необхідного обладнання, для оснащення ваших співробітників робочим інструментом.


Професійне обладнання


Передусім, вам необхідно визначитися з переліком будівельних послуг, які має намір пропонувати ваша фірма. Якщо це стосується питання "бізнес будівництво будинків на продаж", то в цьому випадку вам знадобиться розширений асортимент робочого обладнання. Оскільки в основному вам доведеться працювати з цеглою і бетоном, то це припускає наявність перфоратора - головний інструмент при обробних роботах. Він незамінний при підготовчих роботах:
Позбавлення стін і підлоги від старої плитки.


Обробці укосів


Свердління під дюбелі отворів
Підготовка до установки розвідних коробок і розеток
Змішування різних будівельних сумішей
Довбанню стін


Для цих операцій підійде перфоратор масою до чотирьох кілограм. Окрім усіх перерахованих функцій він має властивість відбійного молотка, що робить його дійсно незамінним інструментом, у будь-якій будівельній бригаді.

Наступним претендентом в списку потрібного обладнання, потрібна так звана в народі "болгарка" або як її називають фахівці - шліф машинка. Основною функцією цього інструменту є робота по бетону і металевих конструкцій. Треба пам'ятати, що в процесі зведення будинку під ключ, вам знадобиться щось пиляти. Це можуть бути труби, паркет, панелі і багато що інше. Тут незамінним виявиться такий електричний інструмент, як лобзикова пила. Сюди ж можна віднести і циркулярні пили, які дозволяють пиляти різні матеріали, з високою точністю пропілу.

Важливим інструментом будь-якого фахівця в цій сфері є акумуляторний шуруповерт. Необхідно розуміти, що купівля і продаж обладнання для бізнесу у сфері будівництва - відповідальний захід, так що варто потурбуватися про придбання усіх необхідних інструментів і аксесуарів до них. Так звичайний шуруповерт вимагає наявності, як мінімум двох комплектів акумуляторних батарей.

Стрічкова машина шліфовки, не буде зайвої при видаленні старих покриттів і шліфовки дерева. Крім того, її застосовують для обробки підлоги, у важкодоступних місцях, для спеціальних паркетних агрегатів. Окрім усього іншого, у будь-якій будівельній компанії, що шанує себе, повинен, в обов'язковому порядку, бути присутнім будівельний пилосос. Він потрібний не лише для підтримки чистоти на будмайданчику, але і має можливість під'єднування до перфораторів і інших будівельних машин, що значно підвищує рівень комфортності роботи. На відміну від побутового побратима будівельний агрегат здатний всмоктувати не лише сміття, але і різні рідини, за винятком горючих матеріалів.

Для різання бетону у великих об'ємах або коригування отворів, необхідно застосовувати стінорізну машину, забезпечену водяним охолодженням. За відсутності можливості застосування цієї техніки, її замінюють на агрегати алмазного буріння, здатні проробляти отвори, як по циркулярній, так і лекальній кривій. При цьому машина видає мінімальний шум, що дозволяє використовувати це обладнання в заселеному приміщенні, без зайвого дискомфорту для мешканців ремонтованого об'єкту.

Для прокладення нових електромереж буде незамінний штроборіз. Крім того його застосовують для укладання водопровідних труб і демонтажу комунікацій, що відслужили свій термін. Оснащений двома алмазними дисками, він здатний проробляти паралельні пропилы необхідної глибини.

Вирівнювання плоских поверхонь має на увазі наявність у будівельній бригаді віброшліфувальної машинки. Оскільки, у більшості своїй, подібні агрегати оснащені вбудованими пилюко збірниками, це робить цей інструмент незамінним при роботі з гіпсокартоном. Так само підключення будівельного або побутового пилососа фірми Miele, який прибере будь-який бруд, дає можливість фахівцеві працювати в комфортних умовах.

Іноді бригадам, які виконують великий об'єм робіт, необхідно мати під рукою ударну дриль. Її здатність, на відміну від перфоратора, полягає в меншій силі удару, тому з її допомогою можна значно підвищити точність отворів під різьблення. Так само при будь-якій проектній роботі вам знадобиться лазерний нівелір, він дозволяє з високою точністю визначити місця залягання арматури, інженерних комунікацій і струмопровідних ліній.


На що варто звернути увагу


У будь-якому випадку, при придбанні або продажі обладнання для будівельного бізнесу, важливо пам'ятати про наступні моменти:


Не слід при виборі обладнання звертати уваги на його ціну
Не можна використовувати інструмент, на межі його технічних можливостей
Пам'ятайте, що гарантія на робочий інструмент поширюється лише на усунення дефектних деталей, але не на зношувані робочі вузли агрегату.

Своєчасна перевірка стану обладнання і проведення профілактичних робіт значно підвищують термін життєдіяльності робочого інструменту.

Таким чином, ми розглянули повний перелік робочого інструменту, яким в ідеалі повинна володіти будь-яка будівельна організація. А чи зможете ви забезпечити її таким повною мірою, залежить тільки від вас.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!