БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Продаж готового орендного бізнесу


Кожен підприємець рано чи пізно задається питанням, як грамотно вкласти свої фінансові інвестиції, щоб не замислюватися про завтрашній день. Одним з таких варіантів служить вкладення власних засобів в орендний бізнес. Але, щоб зрозуміти, що означає цей вираз, слід розібратися, що є цим видом діяльності. Це, в першу чергу, здача нерухомості в оренду, для постійного отримання доходу.

оренда бізнеса

Власника подібної справи можна порівняти з людиною, яка живе на відсотках від житла, що здається по найму, або власника пакету цінних акцій. Нині цей вид підприємництва розвивається стрімкими темпами, але орендний бізнес не лише здають, але і продають.


Види підприємницької діяльності


Будівництво нерухомості, з наступною її здачею в оренду
Купівля об'єктів цього типу, який віддають в оренду
Придбання вже готового бізнесу цієї категорії


Другим питанням варто розглянути, які об'єкти потрапляють під визначення орендного бізнесу - це можуть бути, як торгові приміщення у великих торгових центрах, так і звичайні офіси. А ось причин, по яких власник цього виду діяльності, що до того ж приносить постійний дохід, вирішили раптом позбавитися від свого дітища можуть бути різними:

Продаж готового орендного бізнесу може здійснюватися, якщо його власник має непогашені борги перед банками, і через кризу, що не зуміла вчасно погасити кредит або позику. В цьому випадку банки мають право забрати у кредиторів активи, які були закладені в заставу, і реалізовувати справу боржника через різні аукціони.

Зміна місця проживання власника. Якщо підприємець раптом вирішив покинути місто, змінивши свою домашню адресу на інший регіон, то природно він вирішить продати свою комерційну діяльність, оскільки управління на відстані - дуже неефективний метод ведення цієї справи.

Для деяких бізнесменів продаж готової орендної справи по суті своїй є тим же бізнесом. Приміром, інвестори, які купують квартири на перших поверхах житлових будівель, потім виводять їх в "нежитлове приміщення", роблять ремонт, а потім продають вже готовий бізнес, пов'язаний з орендою за вищою ціною.

У бізнесі досить часто відбувається ділення активів між двома власниками. Приміром, один з колишніх партнерів вже виріс і вирішив створити власну справу, а тому, пропонує напарникові розділити компанію. У результаті компанія продається, а отримані кошти діляться між власниками.


Чим привабливий орендний бізнес


Спершу варто відмітити, що справа пов'язана з орендою, того чи іншого об'єкту, одно з найпривабливіших інвестиційних інструментів. Йому властива висока прибутковість і мінімальний ризик. Завдяки подібному інструменту можна значно примножити свій дохід, практично не витрачаючи зайвий час. Досить одного разу укласти договір оренди терміном до 10 років, при цьому враховуючи зміну з часом орендних ставок, і ви, можна сказати в "шоколаді". Тому цей вид діяльності хороший для людей, що вирішили жити за рахунок доходу від власної "ледачої" справи.

Часто клієнти, які використовують таку можливість, як продаж готового бізнесу в Києві, забезпечують себе і своїх близьких своєрідною "подушкою безпеки" на все життя. А що ж робити підприємцеві, у якого є величезне бажання придбати подібну справу, але який не має необхідної суми для жаданої купівлі?!

У цьому і полягає приваблива унікальність готового комерційного проекту, що його можна придбати, не маючи під рукою необхідних активів. Для втілення своєї мрії треба знайти банк, який піде вам назустріч, видавши необхідний кредит до 20 років, під 12 - 15 відсотків річних. При цьому ви можете запропонувати банкірам, в якості запоруки, прибуткова справа, що придбавалася вами. Таким чином, ви погашаєте кредит з прибутку, який приноситиме куплений проект.

У чому ж особлива специфіка цього напряму?! Річ у тому, що реалізація об'єкту без орендаря і продаж готового орендного бізнесу, дві різні речі.

При продажі багато власників ставлять необхідною умовою, щоб орендарі не були в курсі майбутньої угоди. Саме ця умова і є визначальним чинником. Ви ніколи не зустрінете оголошення про продаж того чи іншого орендного бізнесу, адже тоді велика вірогідність, що при зміні власника, велика частина орендарів, просто піде до конкурента, а новому хазяїну бізнесу належить витратити немало сил, щоб знайти нових клієнтів.


Чому вигідно вкладатися в цей інвестиційний проект


Вартість одного квадратного метра, з часом має тенденцію до росту в ціні
Орендні ставки постійно підвищуються
Ставка капіталізації по комерційних приміщеннях може змінюватися від 13 до 19 відсотків щорічно.


Таким чином, за рахунок росту ринкових цін на об'єкти нерухомості, а так само постійна зміна орендних ставок, можуть дати гарантію прибутковості вашого підприємства і забезпечити вам безхмарне майбутнє. А це означає, що бізнесмен, який інвестував свої фінанси в цей вид підприємницької діяльності, вважається далекоглядним фінансистом і здатний забезпечити, як власну старість, так і процвітання своїх дітей і онуків.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!