БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Про що писати копірайтеру, щоб заробити багато грошей?


Статті у копірайтера продаються тим дорожче, чим більше користі ("грошей") вони приносять власникові сайту.

Виходить, що самі-самі дорогі - тексти, що продають. Поставив один такий до себе на сайт і сідай спостерігати, як до тебе заходять відвідувачі і, спокусившись красивими словами, змітають увесь товар з віртуальних прилавків.

Ви погодитеся з тим, що такий текст може коштувати нескінченно дорого? Звичайно, не настільки, щоб абсолютно розорити замовника, але верхню планку доки ніхто не встановлював.
Інший вид статей - оптимізовані під певні запити тексти. Їх завдання - схопити за руку користувача в Серпі (в видачі пошукових систем) і привести його на сайт.

Подумайте, скільки може коштувати такий текст? Думаєте, що SEO -статті так само безцінні, як і тексти, що продають? Вважаєте, що суперечка "хто важливіший" - велика дурість? Що нитка без голки, (текст, що продає, без читачів) нікому не потрібен?

Можливо, ви були б праві, якби у оптимізованих текстів не було серйозного конкурента - контекстної, баннерної, тизерної і іншої реклами. Коли для нормальної роботи сайту потрібно багато відвідувачів, коли оптимізовані тексти коштують непомірно дорого, а просування в пошуковій видачі ще дорожче, простіше відразу купити переходи на свій сайт і не паритися.

Звідси вивід - вартість оптимізованих текстів не може рости нескінченно. Стеля існує, і вона визначається конкуруючими способами залучення трафіку на сайт.
Є ще статті - інформаційні. Ці взагалі нічого не продають і нікого на сайт не приводять. Вони можуть повернути вже наявного відвідувача на сайт або утримати його, спонукаючи відкривати нові сторінки і читати, читати. Але яка з цього вигода власникові сайту?

Подумайте, навіщо веб майстру утримувати відвідувачів? Ясно, що для грошей, але як він їх отримує і скільки? Традиційний спосіб монетизації трафіку - від рекламі (тією ж контекстної чи тизерної). Мільйонами тут не пахне, на жаль. Оцінюється дешево і не кожен відвідувач рекламою зацікавиться. Отже. За великі гроші продати звичайну інформаційну статтю не вийде. Тільки якщо це який-небудь ексклюзив чи аналітика.

На цьому ієрархія текстів не закінчується. Є ще "підвал". Що сканує і розпізнаний, а ще розмножений, такий, що синонімізує, унікалізованний текст. Це і статтями-то не назвеш. Контент. Саме відповідне слово. Наповнення для сайтів. Основна цінність такого контенту полягає в тому, що його багато. Сенс його розміщення на сторінках сайту - в створенні самих сторінок. Для цього потрібні сотні, тисячі "тонн" тексту. Нехай це буде нецікаво, нечитано і навіть не занадто унікально. Аби в індекс ПС потрапити.

А що потім? Потім - продаж посилань. Досить простий і сердитий спосіб заробітку в інтернеті. Але за однієї умови - якщо контент коштуватиме копійки. Інакше просто не вигідно цим займатися.

Написанням яких текстів зайнятися - ви вирішите для себе самі. Додати можу тільки одно - легких грошей немає ніде. Той же скан ще треба знайти, обробити і привести у відповідний вид. А це десятки тисяч знаків і щоденна рутина.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!