БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Таксі для туристів


Усіх людей, що вирушають на відпочинок в інші країни (або навіть в межах своєї країни), можна умовно розділити на дві великі групи. Перша - це просто відпочивальники, які чекають від поїздки лише розслаблення і спокійного комфортного проведення часу. Такі люди шукають самі кращі готелі, комфортабельні номери, близьке розташування пляжів і так далі. Тобто, ця категорія туристів чекає від відпочинку саме відпочинку. Тихого, спокійного, безтурботного. Друга група приїжджих - це справжні мандрівники. Люди, які не люблять сидіти на місці. І, якщо вже вони приїхали в нове місто або країну, то їм просто необхідно в короткі терміни відвідає усі гарні місця.

Для цієї категорії туристів готелю, номери і інші зручності знаходяться далеко не на першому місці. Вони любителі активного відпочинку, і не збираються відсиджуватися в готелях. Їм завжди хочеться побачити щось нове, з'їздити на екскурсію, відвідати музей, зоопарк, відправитися на риболовлю, підкорити гірську вершину і так далі.

Другій категорії туристів дуже важливо добре знати те місце, куди вони вирушають відпочивати. І тут у них є декілька варіантів.

По-перше, вони можуть самі вивчити країну, усі маршрути, пам'ятки, знайти готелі, пункти прокату транспорту, взнати ціни на відвідування тих або інших закладів і у всеозброєнні відправитися в дорогу. Досить непоганий варіант. Ось тільки не у усіх є час для такої масштабної підготовки. Адже один тільки пошук пам'яток може затягнутися до декількох днів. А ще треба продумати оптимальний маршрут, щоб встигнути оглянути максимальне число об'єктів.
По-друге, можна взагалі не готуватися і не забивати собі голову. А вивчення нової країни почати у момент знаходження в ній. Це непоганий варіант для тих, хто добре говорить на місцевій мові і уміє розмовляти. Така людина без зусиль відшукає будь-яку пам'ятку і знайде оптимальний маршрут. Але мову знають далеко не усі. А без уміння говорити з місцевими такий відпочинок може перетворитися на постійний стрес. Тому підійде цей варіант далеко не кожному.

Ще один варіант (він же найоптимальніший і комфортніший) - найняти гіда в новій країні. Така людина розповість про усі місця, що стоять, і допоможе з комфортом відвідати кожне з них. Крім того, з екскурсоводом відпочивальників чекає маса захоплюючих оповідань з історії тих або інших місць, предметів і відомих людей.

А тепер, завдяки бізнесменам з Дубаїв, можливо у туристів і відпочивальників з'явиться ще один варіант вивчення нових країн і міст. Зараз цей спосіб вже тестують в місті на численних туристах, що прибувають туди щодня.


Правильне таксі для туристів


Як правило, насамперед, усі прибулі в Дубаї здійснюють одну і ту ж дію. Беруть в аеропорті таксі, щоб комфортно дістатися до місця свого тимчасового проживання в новій країні. І ось тут починається найцікавіше.

Дубайська компанія таксомотора Dubai Taxi Corporation вже давно відома своїм ретельним підходом до обслуговування клієнтів. Вони вже пропонують послуги VIP таксі, таксі для людей з обмеженими можливостями і чисто жіноче таксі. Тепер же вони мають намір просто роздавити своїх конкурентів, відвоювавши велику частину приїжджої аудиторії. Для цього вони пішли на дуже цікавий експеримент.

Тепер в Dubai Taxi Corporation працюють не просто таксисти, а таксисти з функціями справжніх гідів. Тобто, в їх завдання входить ще і презентація свого міста приїжджим і відпочивальникам. Причому додаткові функції таксисти виконують абсолютно безкоштовно. Що робить клієнтів ще лояльнішими.

Це просто геніальна ідея. Адже мало хто знає місто краще за водіїв таксі. Вони можуть швидко показати туристам найвідоміші і самі невідомі куточки Дубаїв. При цьому клієнт платить тільки за проїзд. Таксисти і раніше активно спілкувалися з відпочивальниками, розповідаючи їм про себе і свою країну. Але усе це не можна було назвати екскурсією. Адже багато інформації таксисти не знали точно, а лише припускали, тим самим збиваючи приїжджих з пантелику. Тепер же усе буде інакше.

Dubai Taxi Corporation спільно з департаментом туризму Дубаї організували спеціальні курси підготовки для водіїв таксі. На заняттях таксистам розповідають про місцеві пам'ятки, вчать правильно говорити і красиво презентувати місто. Після таких курсів водії таксі можуть легко допомогти клієнтові знайти готель, з чого краще почати вивчення міста, куди відправитися по магазинах і де смачно поїсти. І, звичайно ж, розкажуть про пам'ятки, їх історію і пов'язаних з ними осіб.

Після поїздки в такому таксі для туристів клієнт вже отримає масу вражень. Адже це тільки початок відпочинку. І найцікавіше чекає його попереду.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!