БІЗНЕС ІДЕЇ




БІЗНЕС ПЛАНИ





СВІЙ БІЗНЕС




ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС





покупка в сети

Послуги підключення Інтернету


Сьогодні ми розповімо про чергову ідею бізнесу. Мова піде про надання послуги підключення Інтернету. Багато хто з Вас подумає, що час цієї ідеї вже пройшов. Адже зараз інтернет вже є в кожному будинку. Поспішаємо Вас обрадувати - інтернет далеко не в кожному будинку. Особливо це стосується невеликих міст, станиць, сіл і так далі. У таких населених пунктах досі багато хто не знайомий з інтернетом. Сумно, звичайно, але це факт. Але час йде. І прогрес добирається навіть до самих глухих куточків нашої країни. Приходять провайдери, а разом з ними збільшується попит на послугу підключення до інтернету.

Ті, хто живуть в таких населених пунктах, прекрасно знають, що ця послуга є дуже затребуваною. Цілком можливо, вас навіть неодноразово просили настроїти Інтернет, ваші друзі або родичі. Найцікавіше те, що по допомогу звертаються не лише дорослі люди, багато хто з яких далекий від нових технологій, але і молодь. Зі знайомих, звичайно ж, грошей не візьмеш, а якщо і візьмеш, то не багато. Але ж є багато інших потенційних клієнтів. Пропонуємо вам розповідь нашого читача.

"Сам я не займаюся налаштуванням і підключенням інтернету. Але, зате я знаю, що є у нас одна людина, яка займається налаштуванням інтернету професійно. І треба сказати - дуже вдало. Окрім послуг підключення Інтернету, він також, надає послуги налаштування локальної мережі, а також налаштування комп'ютерів, переустановлення ОС і так далі.
Пам'ятаю, ще на початку свого "шляху в Інтернет", я сам одного разу трохи не став його клієнтом.

У мене на той момент був "Інтернет за картками". Тобто, він працював через міську телефонну мережу. Треба було купити картку, вбити "ім'я і пароль" і починати подорож по мережі. Потім прийшов до нас безлімітний Інтернет, і я вирішив переходити на нього. Написав заяву, купив модем, прийшов додому і вирішив. Що не зможу сам його настроїти. Адже це так складно. Це зараз мені смішно згадувати той час, а тоді я дуже боявся щось зробити не так, щось зіпсувати.

Посидів я, подумав і вирішив, що треба викликати цього фахівця. У мене була його візитка. Я подзвонив, став розпитувати, що, та як. Після того, що він розповів, що він усе зробить швидко і якісно, я запитав ціну за налаштування підключення. Він мені відповів, що настроїти з'єднання коштує 100 грн. Не знаю, як Вам, але мені ця сума здалася захмарною, оскільки, я розумів, що настроювати він буде не більше 10 хвилин.

Ось тут-то усе і вирішилося. Я подякував йому, поліз в Інтернет, знайшов інструкцію і сам настроїв усе за 5 хвилин. Але таких, як я - одиниці. Більшість потенційних користувачів, як вогню бояться усіх цих налаштувань і назв (порт, IP, LAN і так далі). Отже, клієнтів у нього дуже багато. Я знаю, що часто буває по 4-6 замовлень за день. І багатьом він допомагає не лише настроїти Інтернет, але і придбати устаткування, встановити ОС і так далі. І усе це він робить платно. Навіть, якщо брати в розрахунок, те, що він виїжджає по замовленнях паро раз на день, і тільки настроює Інтернет, вже виходить заробіток 100х2х30 днів = 6 000 грн в місяць. При цьому він витрачає на це не більше 1-2 годин в день (враховуючи тривалість поїздки). Але, це по мінімуму. Насправді іноді його заробіток може скласти і 2 000 в добу! До речі - я говорив про ціну 100 грн. Ця ціна була актуальна ще в середині минулого року, зараз вона, можливо, вже вища"

На наш погляд - послуга підключення Інтернету населенню, це дуже затребуваний і перспективний бізнес, що вимагає лише певних знань і наявність транспорту, без серйозних витрат. Зате прибуток може бути дуже серйозним. Вдалого бізнесу.




Інші статті по темі :






Категорії







Популярні статті




Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!