БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Платіжні термінали


Сьогодні ми поговоримо про платіжні термінали. Такі пристрої останнім часом стають дуже популярними по всій країні. Але, в той же час, їх не скрізь вистачає. Особливо їх недоліком страждають невеликі населені пункти. Отже, пропоную розглянути ідею бізнесу на платіжних терміналах. Ваше завдання - придбати термінали, розставити їх в місцях скупчення людей і запропонувати населенню послуги оплати різних платежів.

Через платіжні термінали можна оплачувати Інтернет, телебачення, телефон, поповнювати баланс стільникового, оплачувати "комуналку" і так далі. З кожним днем з'являються усе більш нові термінали, що пропонують ширший спектр послуг населенню. Отже, Ви купляєте автомати, ставите їх і отримуєте свій шматок прибутку за рахунок комісії на платежі. Комісія може бути, як фіксованою (наприклад, 2 грн, не залежно від суми платежу), так і певним відсотком від суми платежу (наприклад, 5-10% від суми платежу). Це вже залежить тільки від Ваших побажань, як Вам зручніше, так Ви і зробите.


Для реалізації бізнесу необхідно:


1. Місце під установку платіжного терміналу - 1 кв. метр;
2. Підключення до електричної мережі на 220 В;
3. Підключення до мережі Інтернет;
4. Укласти договір з компанією, через яку проходитимуть усі платежі.
5. Придбати і встановити платіжні термінали. Спершу, можна встановити 2-3 термінали, а з часом, збільшувати їх кількість.


Цей вид бізнесу дуже вигідний, оскільки платіжні термінали дуже зручні для клієнтів. Платежі проходять швидко, не треба стояти в чергах, не треба заповнювати численні квитанції і так далі. Завдяки цьому, бізнес окупається досить швидко - через 4-8 місяців після старту.

Як бачите, бізнес дуже перспективний, але що дуже швидко росте. Отже треба встигнути зайняти своє місце і насолоджуватися хорошими прибутками. Вдалого бізнесу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!