БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Інвестиції в нерухомість


Як відомо, нерухомість - це відмінний об'єкт для інвестування.

Комерційну і житлову нерухомість набувають різні організації та фізичні особи, так як цей вид
інвестиції має ряд переваг.

Основні переваги інвестування (інвестицій)
в нерухомість

інвестиції в нерухомість

По-перше, інвестувавши в нерухомість можна отримувати дохід як від зростання цін нерухомості, так і від здачі її в оренду. Але під час криз ціни на нерухомість можуть падати, але в перспективі
практично завжди ростуть. Як правило, ціни на нерухомість прямо пропорціонально орендною ставкою.

По-друге. Ризики невеликі, порівняно з іншими типами інвестицій, наприклад, інвестиції в валютний ринок. Якщо нерухомість піде вниз в ціні, то можна здавати її в оренду, тим самим перечекати важкі часи.

По-третє. Інвестор може управляти своєю нерухомістю, наприклад, ремонтувати, міняти статус нерухомості, реконструювати. Приміром, якщо квартира на першому поверсі, то перевести її в нежитловий фонд або навпаки. Ці дії можуть збільшити вартість нерухомості, а також підвищити її ліквідність.
По-четверте. якщо вкладати гроші в нерухомість на довгий термін, то її з легкістю можна закласти в банку, для отримання кредиту (60 - 80% від вартості нерухомості). У підсумку виходить, що мається
можливість користуватися об'єктом нерухомості (отримувати від неї дохід), так і отримати доступ до кредиту, який видасть банк. Якщо фінансування не вистачає, то квартиру можна купити в кредит.

По-п'яте, якщо не вистачає грошових коштів для придбання нерухомості, то запорукою під майбутню придбану нерухомість може виступати іпотечний кредит. Таке неможливо на валютному ринку, ні на фондовому.

Реакція ринку нерухомості на економічну ситуацію в країні уповільнені. Наприклад, якщо на фондовому ринку відбувається обвал цін, то до негайного падіння вартості нерухомості не приведе.

Інвестор зможе продати інвестиційну нерухомість, якщо виникнуть які-небудь проблеми в країні.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!