БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Партнерка книжкового магазину


Ця ідея бізнесу дуже мені сподобалася. Збираюся найближчим часом утілити її в життя на своєму блозі. Загалом, цей вид заробітку ідеально підійде власникам сайтів і блогів. Отже, в чому ж суть ідеї і як її утілити в життя? Зараз я усе розповім. Уявимо, що Ви власник (власниця) блогу.

книги

Блог тематичний. Ну. Наприклад, присвячений валютному ринку Форекс. Отже, блог є, що далі? Далі робимо нову сторінку і називаємо її як-небудь цікаво, з урахуванням того, що на ній будуть представлені книги з Вашої тематики, які можна придбати в інтернет-магазині. Можна назвати сторінку - "цікаві книги з Форексу", "Форекс-література", "Купити повчальні книги з Форексу" і так далі. Далі шукаємо великі інтернет-магазини, в яких є партнерська програма. Суть партнерської програми в тому, що Ви допомагаєте продавати магазину товар, він платить Вам певний відсоток з кожної продажі. Обов'язковою умовою є те, що клієнт повинен прийти в магазин по Вашому партнерському посиланню.

Отже, Ви зареєструвалися в партнерській програмі магазину. Далі Вам необхідно вибрати в магазині книги, які відповідають тематиці Вашого блогу (у цьому прикладі - Форекс), і розмістити їх в створеному у блозі розділі. Для кожної книги слід придумати дуже цікавий і чіпляючий опис. У кінці опису розмістити Ваше партнерське посилання. Дуже добре, якщо Ви самі вже прочитали цю книгу. Тоді Ви зможете дати своїм читачам рекомендацію, яка книга краще і на що краще витратити гроші. Поставте поряд з книгою реальні відгуки інших покупців.

У результаті ми маємо практично повноцінний інтернет-магазин книг, що відповідає тематиці Вашого блогу. Ви отримуватимете певний відсоток (5-20%) з продажу кожної книги. Недолік один.

Щоб назвати цю ідею повноцінним бізнесом, необхідно мати дуже популярний ресурс з тисячами відвідувань в добу. Але і власники менш розкручених ресурсів можуть випробувати цей вид заробітку. Ось, приміром, я незабаром створю подібну сторінку, оскільки ідея мені дуже сподобалася. Навіть декілька доларів в місяць зайвими не будуть.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!