БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

ПАММ-рахунки


Усім завжди хочеться легко заробляти гроші, але не усі уміють вдало це робити. Одним з таких цікавих заробітків є інвестування. Немає нічого простішого, ніж вкласти гроші в цікаву угоду і отримати потім від неї свій відсоток. З появою Інтернету, інвестування дісталося і туди. На сьогодні, для того, щоб стати інвестором, вам навіть не доведеться виходити з кімнати. І так, представляємо до вашої уваги ПАММ-інвестування. Тому давайте детально розберемося, що це таке і чи варто цим займатися.

пам рахунки

Ідея ПАММ-рахунків дуже проста - це довірче управління трейдером грошима інвестора, в що входить здійснення торгових операцій на ринку Форекс, і заробляння грошей з їх допомогою. Крім того на різних ПАММ-майданчиках, здійснюється автоматичний розподіл прибутку між інвестором і трейдером.

Така ідея припала до душі, як інвесторам, так і трейдерам. По-перше, трейдер може користуватися спільним капіталом декількох інвесторів, що збільшить його оборотний капітал на ринку Форекс і дасть йому можливість більшого заробітку. По-друге, інвесторові це цікаво, оскільки йому самому не доведеться вести ніяких торгів і взагалі йому не треба нічого знати про правила і тонкощі фінансового ринку або уміти здійснювати торгові операції.
Сервіс ПАММ-інвестування відкрив багато корисних функцій для обох сторін і забезпечив максимальну безпеку для них.

Безпека забезпечена тим, що інвестор відкриває свій рахунок для управління на своє ім'я і вносить на нього грошові кошти. Декілька таких рахунків підключаються в один єдиний ПАММ-рахунок, яким управлятиме вибраний трейдер. При цьому трейдер має доступ тільки до здійснення торгових операцій на цьому рахунку і не зможе робити висновок засобів, це повністю унеможливлює афери або шахрайства з боку керівника. Перед підключенням рахунку інвестора до єдиного ПАММ-рахунку, він повинен підписати публічну оферту, що є деяким списком особливостей і правил цього ПАММ-рахунку.

ПАММ-рахунки відкрили можливість для інвестування з дуже малою сумою внеску, так на багато ПАММ-рахунків мінімальна сума інвестиції дорівнює 100 доларам, але також можна знайти і менші суми.

Треба запам'ятати одно, що - інвестування в ПАММ-рахунки є ризикованим. але дуже прибутковим заняттям. І новачки повинні утямити, що тут працює правило: "Чим більше ризик, тим більше прибуток".
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!