БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Нові напрями у бізнесі 2014


Смарт-пристрої, які могли б носитися в якості аксесуарів або елементів одягу сьогодні ще не зайняли свою нішу на ринку гаджетів. Це досить нові напрями у бізнесі 2014 року, які заслуговують на увагу, як підприємців, так і споживачів. Ці пристрої зручні тим, що їх використання не передбачає необхідність діставати і відкривати прилади перед використанням.


Що таке смарт-окуляри


смарт окуляри

Прикладом подібних пристроїв на ринку вже сьогодні являються смарт- окуляри Google Glass. Широкого використання вони не отримали тому, що користувачі, що носять їх, мають небагато дивний зовнішній вигляд. Цей аксесуар не додає вишуканості загальному образу покупця. Люди навіть іноді побоюються негативної реакції оточення, при появі в товаристві людини в смарт-очках.


Історія створення


Учені і дизайнери компанії Бостона Laforge Optical довго працювали над удосконаленням існуючих моделей смарт- окулярів. Нещодавно вони представили модель Icis, яка має технічне оснащення і естетично виглядає на обличчі людини. Це перспективні напрями бізнесу 2014 року, оскільки все більше людей не можуть обходитися без щоденного використання зручних і корисних гаджетів.

Президент компанії Корі Мак, лауреат премії, у галузі машинобудування Ростчерского Технологічного інституту говорить про те, що завжди вважав пріоритетним у будь-якому виробі мінімалізм. Перевантаженість технічними і дизайнерськими деталями він вважає елементом несмаку. Стриманість в його винаході імпонуватиме людям, які, як і він, віддають перевагу мінімалістським поглядам на навколишні предмети і аксесуари. Команду розробників президент компанії підібрав з колишніх студентів того ж університету, що розділяють його погляди.


Технічні можливості


Уся електронна "начинка" не впадає у вічі оточенню, як раніше, і за формою окуляри схожі на звичайну модель. Уся оптика, яка потрібна для їх роботи, знаходиться в лінзах. Пристрій здатний працювати від автономної батареї, без заряджання, до 6 годин безперервно. Головна мета, яку переслідували творці Icis, - це створення смарт- окулярів з невеликою вагою, габаритами і естетичним зовнішнім виглядом. В ході конструкторської роботи з'ясувалося, що створити універсальну модель окулярів, яка підходила б до будь-якого типу особи, також неможливо, як і придумати універсальну пару взуття. Тому виробники потрудилися над модельним рядом аксесуара. Смарт-окуляри доступні у будь-яких формах, колірній гаммі і можуть задовільнити смакам найпривередливіших модників і модниць.

У комплекті до пристрою розроблений додаток socialFlo. За допомогою його користувач може контактувати з пристроєм, управляти ним. Коли додаток закачаний на смартфон власника окулярів, він може бачити усю інформацію з нього на лінзах. Icis додатково оснащений мікрофоном, камерою і навушниками. Вони сумісні з платформами iOS, Android і Windows.
Розробники пристрою заявили про винахід, як про окуляри з діоптріями, але, незважаючи на це, ними може користуватися людина і з 100% зором. Для користувача існує спеціальна опція в налаштуваннях, яка дозволяє виставити налаштування відповідно до медичних свідчень.

На сьогодні розробка ще знаходиться на стадії тестування і невеликих доопрацювань, проте, вже цілком готова до запуску в масове виробництво. Це перспективний бізнес в 2014 році і розробники готують інвестиційну пропозицію, для отримання потрібної суми грошей.
По попередньому бізнес-плану для старту достатні 80 тисяч доларів. Планується, що перша партія виробів поступить в продаж у кінці поточного - початку наступного року.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!