БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Нові ідеї для малого бізнеса з нуля


У Міжнародний жіночий день квіти користуються, мабуть, найбільшим попитом. Будь-якій жінці приємно отримати в подарунок букет свіжих тюльпанів, коли за вікном ще бушують морози. Цей прекрасний символ весни здатний створити по-справжньому святкову атмосферу у будь-якому будинку або офісі. Продажі кольорів в передсвяткові і святкові дні набувають просто величезні масштаби. Тому, вивчаючи нові ідеї для малого бізнесу з нуля, варто звернути увагу на цю просто просту і прибуткову справу.

На перший погляд технологія вигонки тюльпанів здається, схоже на чаклунство, проте вирощують їх звичайні люди. Потрібно тільки трохи знань, бажання і утеплений балкон або веранду в приватному будинку.

тюльпани

Навіть початкуючі городники, які хоч раз спробували виростити квіти в зимовий час, зрозуміли наскільки це вигідно і рекомендують це в якості ідеї для малого бізнесу вдома.


Сорти


Квіти можна вирощувати не лише до березня. Велика кількість таких свят, як Новий рік і 14 лютого дозволяють мати ринки збуту практично круглий рік. Залежно від часу, до якого треба отримати розпущений бутон, задіюються різні класи. Тому і сам процес вигонки підрозділяють: ранній, середній і пізній. Найпізніша технологія дозволяє мати готові рослини в травні, коли грунтові цибулини тільки починають активний ріст.


При виборі необхідно звертати увагу на такі ознаки:


Забарвлення;
Висота дорослої рослини;
Термін вегітації;
Стійкість до хвороб.


Найпоширеніший вірус - це пестролепестність. Він є рисками, плямами, смужками на листі, яке псує зовнішній вигляд і навіть може повністю змінити забарвлення. Але "найстрашнішим" вважається вірус, який провокує "сліпі" бутони на рослині. Тюльпан викидає квітконіс, але далі він не розвивається, не забарвлюється і не розпускається. Визначити цибулину, яка хворіє, практично неможливо.

Сорти, стійкі до песролепестності : Кауфмана, Грейга, Фостера. До достоїнств їх також відносять великі пелюстки і міцне стебло, тому вони оптимально підходять для вигонки.
Класи, які використовують найчастіше для середньої технології (лютий-березень) : Дарвинові гібриди, групи Тріумф, Киць Нелисиць, Ерик Хофсье, Лондон, Оксфорд, дипломат.

Популярними є голландські сорти. Вони помічені на упаковці як "Гібрид" і вже підготовлені для посадки за допомогою стимулюючих препаратів. Саме завдяки різноманітності сортів, вирощування кольорів можна назвати завжди новою ідеєю для малого бізнесу з нуля. Адже різноманітність забарвлень, форм, розмірів дуже велике і дозволяє щорічно пропонувати покупцеві новіший і цікавіший товар.

Дешевше буде купити вітчизняний посадочний матеріал і підготувати його самостійно, а якщо є власні цибулини, то при правильному догляді і зберіганні вони цілком підійдуть для такого вирощування. Посадочний матеріал має бути за розміром більше, ніж 3,5 см, форма обов'язково округла і без ознак хвороб.


Підготовчі роботи


Власний посадочний матеріал викопують з грядки влітку, коли надземна частина жовтіє на дві третини. Потім його місяць зберігають при температурі +20-23 °С., пізніше температурний режим знижують до +17 °С. Для цього цілком підійде нижній ящик холодильника.
На наступному етапі треба підготовкою грунту для рослин. Застосовують торф або садову землю з піском. Можна використовувати один пісок або додавати в субстрат перліт і вермикулит.


Вимоги, які пред'являються до грунту :


повітропроникність;
вологостійкість;
нейтральність середовища.


Землю, яка раніше використовувалася для вирощування овочевих культур в паніці брати непотрібно, оскільки там містяться хвороботворні бактерії.
В якості місткостей для вирощування використовують: ящики, горщики, миски. Ідеально підійдуть керамічні невисокі горщики. Якщо місткості використовувалися раніше, то вимагається провести антисептичну обробку.


Посадка


Посадочний матеріал висаджують прямо з холодильника на початку жовтня. Грунт насипають в ящики так, щоб він заповнив 2/3 місткості, цибулини акуратно вдавлюють в грунт і зверху присипають. Верхівки над поверхнею землі мають бути видні. Відстань між рослинами і краями місткості має бути не менше 1,5 см.

Після цього землю поливають і відправляють ящики в сховище, де температурний режим складає +5 °С. Всяке укриття, у тому числі плівкою, не допускається, оскільки може привести до утворення плісняви і гниття посадочного матеріалу.

Під час зберігання грунт необхідно періодично зволожувати. Якщо все-таки пліснява на грунті з'явилася, її негайно видаляють і підсипають свіжий субстат.

Перші паростки починають з'являтися в січні. Коли вони досягнуть висоти в 5 см, місткості переносять в освітлене приміщення, з температурою + 18 °С. Якщо технологія повністю дотримана, то через 5 тижнів вихованці порадують красивим цвітінням.


Особливості вигонки до 8 Березня


Є деякі важливі моменти, на які слід звернути особливу увагу при вирощуванні товару до жіночого свята :


Пріоритетними сортами для вигонки в домашніх умовах мають бути стійкі до хвороб і невибагливі у відході.

букет тюльпанів

При зберіганні в холодильнику необхідно уникати сусідства свіжих фруктів, які виділяють етилен (яблука, банани, персики, груші).
Зберігання посадочного матеріалу при температурах вище за тих, які встановлені технологією, викличе деформацію бутонів.

Збільшення терміну зберігання призводить до викривлення стебел, скорочення термінів - до скорочення їх довжини.

Занадто яскраві промені сонця, які освітлюють рослини, провокують ріст зелені і загальмовують процес розпускання. При постійному яскравому освітленні бутони можуть не з'явитися взагалі.
Яскраве освітлення можна застосовувати тільки тоді, коли квітконоси мають ніжну стадію. Проте і тут переборщувати не варто, оскільки вони можуть дуже швидко відквітнути.

Якщо продукцію треба отримати не до 8 Березня, а раніше, то температурний режим в приміщенні збільшують до +22 °, і навпаки, зниження його до +13 ° затримає розкриття чаші на деякий час.
З добрив, які застосовують, можна позначити тільки 0,2% розчин кальцієвої селітри на початку вегетації. Інші поживні речовини тюльпан отримує з цибулини.

Якщо з першого разу ідеї для малого бізнесу вдома здасться невдалою і угадати, точно до 8 березня не вийти, то зневірятися не варто. Злегка забарвлені бутони можна зрізати, сухими загорнути в папір і зберігати в холодильнику, поставити в холодну воду і помістити в приміщення з температурою +2 °С.

Ці способи дозволять продовжити життя і тюльпанам до декількох тижнів.
А останнім часом стало модним дарувати рослини для зрізання прямо в горщиках. Початкуючому підприємцеві обов'язково треба скористатися цією ідеєю. Оформлення горщиків елементами в стилі свята прикрасить упаковку і зробить товар привабливішим для покупця.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!