БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Нерухомість джерело пасивного доходу


Нерухомість - це великий актив і існує багато методів і способів, які дозволять отримувати хороший дохід від управління і володіння нерухомістю


Основні способи як можна заробляти на нерухомості :


1. Самий популярний і простий спосіб - здача нерухомості (квартири, будинка і т.д.) в оренду.


нерухомість

Як здавати нерухомість в оренду? Щоб здавати власне житло в оренду необхідно або звернутися в агентство нерухомості, або самим знайти орендаря, який буде знімати ваше житло.

Природно, якщо звернутися в агентство нерухомості (фахівцям), то вони за короткий проміжок часу зможуть знайти клієнтів на ваше житло, проведуть огляд, зроблять експертну оцінку і найголовніше складуть договір оренди, в якому буде чітко прописано: хто і за що
несе відповідальність, проведуть опис і якість меблів і т.д.

Якщо ж ви вирішили шукати орендарів самостійно, то для таких цілей існує ряд web-сайтів в інтернеті, на які можна подавати оголошення про здачу нерухомості в оренду, або знайти орендарів, які бажають зняти.


2. Здача кімнати в оренду


Якщо у вас в квартирі (будинку) є вільна кімната, яка на даний момент пустує, то ви можете здати її в оренду і отримувати непоганий дохід до ваших інших заробітків. В інтернеті на тих же сайтах можна знайти клієнтів, які бажають зняти кімнату.


3. сезонна оренда


Якщо ви володієте другим майном (дача, квартира, літній будиночок, будинок), який більшу частину часу в плині року пустує, то і цю нерухомість теж можна здавати в оренду. Допоможуть здати заміську нерухомість спеціалізовані сайти, де можна знайти орендарів на вашу нерухомість на будь-який термін. Якщо при цьому нерухомість знаходиться біля якихось пам'яток, поруч знаходиться озеро, то ці характеристики можуть підняти орендну суму по якій ви будете здавати свою нерухомість.


4. Купівля нерухомості для здачі її в оренду


Купити нерухомість для здачі в оренду набагато складніше, оскільки її вартість досить велика.
Для придбання нерухомості ви можете використовувати іпотечний кредит. Для того, щоб взяти іпотечний кредит необхідно накопичити початковий внесок. Початковий внесок - це частина тієї вартості житла, що купується, яку платить позичальник самостійно і яка повинна матися у позичальника в момент одержання іпотечного кредиту.

Розмір початкового внеску залежить від банку, в якому ви збираєтеся оформляти іпотечний кредит. Як правило, це від 10 до 30 відсотків.

Важливо пам'ятати, що знадобляться додаткові витрати - це плата агенту за юридичний супровід угоди з нерухомістю, збори на розгляд заявки в банк - кредитору, послуги іпотечного брокера і інші приховані і непередбачені витрати. (Див. Як правильно вибрати і
купити квартиру для здачі в оренду
?)

Для комфортного проживання ваших орендарів необхідно придбати мінімум меблів для кухні, ванної кімнати, а також купити сучасну побутову техніку.

На даний момент оренда нерухомості користується великим попитом, тому можна припустити, що орендна плата буде рости і далі, і інвестиції в нерухомість буде відмінним видом для
примноження і заощадження свого капіталу.
Інші статті по темі

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!