БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Недорогі франшизи і найвигідніші


Найскладніша, трудомістка і дорога сфера підприємницької діяльності - це виробництво. Воно припускає наявність певної матеріальної бази і пов'язано з інноваціями і ризиком. Понизити ці чинники допоможе франшиза, пропозиції якої поширюються і на цю область діяльності. Працюючи, таким чином, ви отримаєте безперечні переваги. Окрім того, що робота здійснюватиметься по вже готовій концепції, будуть використані перевірені механізми функціонування як у виробничому, так і в управлінському середовищі, ви отримаєте ще і унікальний кінцевий продукт, що має високий попит.

Така форма роботи стає все популярніше в нашій країні і вигідна, як франчайзинг получателям, так і франчайзинг від давачам.


Вигоди для власника товарного знаку очевидні:


Стабільність. Гарантований об'єм продажів, а значить можливість планування бізнесу;
Економія. Зниження витрат на навчання персоналу, контроль якості і ін.;
Безкоштовна реклама. Розвиток мережі є відмінною рекламою бренду і не вимагає додаткових фінансових вкладень.


Переваги для франчайзи:


Можливість організувати власний бізнес. Економічна і юридична самостійність зберігається, незважаючи на контроль з боку власника бренду;

Перевірений бізнес. Пропозиція франшизи - це індикатор ефективно функціонуючої бізнес-системи, перевіреної роками;

Досвід. Пропонується не лише бізнес, але і детальні інструкції по його ефективному функціонуванню;

Швидкий старт. Купуючи вже готовий бренд, підприємець із самого початку вже має певну нішу споживачів, лояльно налагоджених до компанії;

Мінімізація ризиків. Вхід у вже розкручену мережу, мінімізує ризик банкрутства.

Мінімізація витрат на рекламу. Первинні витрати на рекламу мінімальні.

Свобода у виборі галузі. В Україні на сьогодні існує більше 800 актуальних пропозицій в різних сферах і галузях, у тому числі і франшиз виробництва. Крім того, інформація про підприємство доступна і перш, ніж інвестувати свої кошти підприємець має можливість досконально вивчити бізнес.

Історія франчайзингу почалася ще в 1851 році. Першим цю схему став застосовувати Ісак Зінгер - засновник компанії "Singer Sewing machine company". Він налагодив міцну мережу по ремонту і виготовленню швацьких машин, що дозволило тримати конкурентні ціни на продукцію і послуги, а отже, ріст продажів забезпечив стабільний ріст самої компанії. У 1898 році компанія "Дженерал Моторс" повторила цей досвід. Після цього і роздрібні магазини стали використовувати принцип ведення бізнесу, який ми тепер називаємо франшиза, виробництво поступово здало свої позиції. І вже в 1955 році була організована мережа - класичний прояв франчайзингу. Це мережа ресторанів швидкого харчування Мак Дональдс, і тепер 80 відсотків з усіх пропозицій готового бізнесу - це торгівля.

Хоча цей вид діяльності і не виділений в законодавстві нашої країни, як відособлений, можна сказати, що основна його доля доводиться саме на сфери торгівлі, громадського харчування, послуг. Галузі виробництва і інноваційних технологій також мають вигідні і цікаві пропозиції.
Готовий бізнес у виробничій і інноваційній сферах.

Вигідні пропозиції франшизи у сфері промисловості, допоможуть створити унікальну, конкурентоздатну і прибуткову справу. Власники бренду, як правило, надають усе необхідне: технології, устаткування, постачальників сировини, канали збуту готової продукції.

Для такого способу входження у бізнес характерні чималі вкладення. Частенько, це основний стримуючий чинник. Вихід з такої ситуації пропонує Ощадбанк України. Це один з великих банків, який кредитує початкуючих бізнесменів. Кредит Бізнес-старт надається в сумі до 900000 грн усім охочим, під програми франчайзингу і власний, погоджений з Банком бізнес-план. Фінансується 80% від необхідного стартового капіталу, банком вже акредитована велика кількість програм.


Є позитивний досвід в кредитуванні цього напряму. Такий кредит можна отримати на строк до 3,5 років, що набагато перевищує терміни окупності найбільш популярних договорів. Середня окупність складає 12 місяців. Процентна ставка за цією програмою складає 18,5 % річних.
Таким чином, франшиза - це реальна можливість стати незалежним і успішним бізнесменом.
Інші статті по темі

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!