БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Найприбутковіший бізнес


Ні для кого не секрет, що одну третину життя людина проводить уві сні, звідси вимоги до його спального приладдя дуже підвищені. Щоб прокидатися бадьорим і відпочившим, людина повинна забезпечити себе належними аксесуарами, в першу чергу йдеться про подушку. Саме від неї, багато в чому залежить, в якому стані ви прокинетеся в ранці, а значить за цим спальним предметом треба стежити і доглядати.

Виходячи з вище викладеного, на Українському ринку послуг зовсім нещодавно з'явився такий прибутковий бізнес, як чищення пір'яних подушок і перин. Лікарі рекомендують своїм пацієнтам міняти подушки раз в три роки. Для когось подібна зміна є дуже проблематичною, тому, як хороша пір'яна подушка сьогодні коштує чималих грошей, а за раз поміняти подушки для усієї сім'ї і зовсім непосильне завдання. І тут на допомогу обивателеві приходить порівняно молодий, і в той же час дуже прибутковий бізнес, як реставрація подушок.

За ціною подібна послуга обійдеться в багато разі дешевше, заміна м'якого підголовника на новий, а ефект буде не менш відчутним. Це що стосується споживача. Для підприємця ж відкриття подібного прибуткового бізнесу є ідеальним засобом, значно поправити своє фінансове положення. Ця справа досить швидко окупається впродовж трьох - шести місяців, а сам процес обробки не має потреби в придбанні яких-небудь додаткових знань.

Багато людей помилково вважають, що прання пір'яної подушки може замінити механічну обробку. Після звичайного прання або навіть хімчистки, подушки легшають більш ніж на 30%, за рахунок втрати наповнювача. Крім того, перо, досить вередливий матеріал, що має властивість при попаданні на нього вологи, злипатися, і вже ніколи не відновлює минулу м'якість, а так само під впливом води, воно починає гнити.

Ще одним плюсом механічної обробки подушки є той факт, що в цьому спальному приладді одночасно може мешкати понад десяток різних паразитів, головну роль, поза сумнівом, можна віддати пиловому кліщу, який проникає всередину подушки разом з пилом. Механічна обробка має на увазі позбавлення ваших пір'яних виробів від цих паразитів.

Починати прибутковий бізнес по механічному чищенню подушок варто із закупівлі необхідного обладнання. Сьогодні, все більшою популярністю користується спеціальне, яке разом з чищенням подушки здійснює і автоматичну заміну напірника. Окрім цього, вам знадобиться швацька машинка і звичайний пилосос, для чищення устаткування після його використання.
Сам процес чищення подушок включає декілька операцій
Дезинфекцію пір'яного наповнювача робиться в кварцевій камері, з використанням бактерицидної ультрафіолетової лампи.

За допомогою потоку повітря перо проходить процедуру розпушування

Наповнювач піддається фільтрації, для видалення пилу
За бажанням клієнта курячий пух піддається додатковій обробці, з метою позбавити наповнювача від різних видів бактерій. Подібна процедура потрібна, щоб знищити патогенну флору, особливо якщо хтось перехворів на цій подушці. Після завершення чищення наповнювача, перо задувається в новий напірник, зшитий з матеріалу, який не пропускає пух. В принципі на цьому і закінчується увесь процес реставрації подушки або перини. Після того, як ви закупили усе необхідне устаткування для свого прибуткового бізнесу, вам знадобиться приміщення.


Що ще знадобиться для реалізації цієї послуги


Щоб цей затребуваний бізнес насправді виявився прибутковим, приміщення повинне розташовуватися в прохідному місці і мати зручний під'їзд, для автомобільного транспорту. Окрім усього іншого майстерня має бути затишною і теплою на якийсь час роботи в зимовий час. Окрім цього, в ній мають бути великі вікна, краще всього для цієї мети підійдуть вітражні віконні вироби.

Усе це робиться для зручності клієнта, щоб той своїми очима міг бачити усю процедуру очищення своїх пухових виробів. Таким чином, ви притягнете до себе ще більше потенційних замовників.
Уся дозвільна документація повинна розташовуватися на спеціальному стенді, на видному місці, щоб клієнти змогли переконатися, що ваш прибутковий бізнес діє на законних підставах. Клієнтові не доведеться довго чекати виконання свого замовлення, оскільки увесь процес реставрації займає від 5 до 15 хвилин.

Ще цей прибутковий бізнес має на увазі, за рахунок застосування вітражних вікон, переконати замовника, що його колишній наповнювач не був замінений на пух нижчої якості. Для тих людей, у яких відсутній вільний час для відвідування майстерні, має бути надана така послуга, як доставка почищеного виробу додому. Коштувати це буде порядком п'яти доларів.
Організовуючи прибутковий бізнес у себе в місті необхідно пам'ятати про рекламу власної справи. Відмінним рішенням цієї проблеми стане співпраця з магазинами, що торгують цим спальним приладдям. Так само можна помістити рекламу на під'їздах житлових будинків або здійснювати поширення прайс - листів, в поштові скриньки потенційних клієнтів.


Відкриваємо торгову точку з продажу шаурми


Багато хто з нас не раз користувався послугами пересувної точки, з продажу фаст-фуду. Це, в першу чергу, зручно, по-друге, смачно, незважаючи на усі розмови про шкоду цього виду харчового продукту. Треба пам'ятати просту істину - усе добре в міру.
Незважаючи на величезну конкуренцію на цей вид послуг, продаж шаурми і супутніх продуктів харчування залишаються на сьогодні найбільш затребуваною продукцією, на харчовому ринку країни. А це означає, що можна відкрити дуже прибутковий бізнес, не прибігаючи до особливих фінансових вкладень.

Найбільш поширеною помилкою, при організації цього виду діяльності, являється пошук необхідного приміщення. Більшість підприємців, організовуючи прибутковий бізнес з продажу шаурми, роблять ставку на стаціонарні точки продажу цієї харчової продукції. Така позиція заздалегідь приречена на провал, тому, як відкриття подібної точки громадського харчування має на увазі обов'язкове відвідування майбутнього пункту продажів фахівців СЕС і пожежній інспекції, що відгукнеться додатковими фінансовими вкладеннями. Окрім усього іншого оренда приміщення може виявитися не по кишені більшості підприємців.

Як показує практика, відкривати подібний прибутковий бізнес краще всього використовуючи мобільні торгові точки. Їх можна встановити у будь-якому людному місці, що дозволить розвиватися вашій справі за рахунок припливу клієнтів.

Крім усього іншого істотним плюсом такої точки є той факт, що представники СЕС мають право ощасливити вас своїм візитом не раніше чим через рік, з початку роботи мобільного фаст-фуду, та і орендна плата, набагато нижче за стаціонарну, що так само є хорошою підмогою, в організації цієї справи.

У будь-якому випадку ваше майбутнє у ваших руках. Удачі вам в організації власної справи!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!