БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Наскільки важлива співпраця у бізнесі


Хто з нас не пам'ятає знаменитий фільм усіх часів і народів про Шерлок Холмс і Доктор Ватсон?! Переглядаючи у черговий раз це безсмертне кіно, я замислився - наскільки складно сьогодні відкрити детективне агентство і не безпідставно. Дослідивши ринок у своєму регіоні, я дійшов висновку, що це дуже перспективне заняття, яке ще не зайняло своє місце під сонцем.

Почнемо з того, що відкриття подібного бізнесу вимагає порівняно невеликих фінансових вкладень, а дохід може бути дуже навіть солідний. Причому, серед клієнтів можуть зустрічатися, як бізнесмени, так і люди, з дуже невеликим доходом. Перш ніж зайнятися цим специфічним заняттям, необхідно визначитися з переліком послуг, які ви маєте намір запропонувати потенційним клієнтам. Це може бути, як банальне стеження за невірним чоловіком, так і пошук зниклих людей, але, у будь-якому випадку вам знадобиться допомога з боку. Ось чому найбільш важливим пунктом організації детективного агентства є співпраця у бізнесі.

Природно необхідно налагодити відносини з поліцейським відділенням, на території якого ви вирішили розташувати ваш офіс. Так, поставляючи представникам закону здобуту інформацію, яка, на вашу думку, може запобігти якомусь злочину, ви налагоджуєте співпрацю у своєму бізнесі, набуваючи безцінного джерела інформації і надійного партнера в особі міліції. Тепер давайте поговоримо про перелік потенційних клієнтів.


З чим доводиться працювати


Як я вже згадував вище - це стеження і збір доказів, в невірності одного з подружжя
Пошук зниклих людей
Збір інформації про фірму-конкурента
Розшук домашніх вихованців
Отримання позичальником інформації про стан справ боржника


Це головні причини, що примушують людей звертатися до послуг приватного детектива. Перелік клієнтів також може бути дуже різноманітний, тому цей чинник варто враховувати при формуванні цінової політики вашого агентства. Приміром, не варто брати занадто високу ціну з пенсіонерки, яка втратила свого улюбленого кота. Погодьтеся, що знайти тварину, що загуляла, в навколишніх дворах набагато легше, ніж відшукати зниклу людину у багатомільйонній країні.

Тепер про труднощі, з якими ви можете зіткнутися при організації подібної справи. Не дивлячись на те, що діяльність приватного детектива багато в чому схожа з роботою поліцейського, у першого відсутні повноваження, які має вартовий закону. Спершу, варто згадати про наявність дозволеної до використання детективом зброї.


Що може мати детектив згідно із законом


Поліцейську палицю
Газовий балончик
Травматичну зброю
Бронежилет


Мабуть, це увесь перелік дозволених до застосування вами спец засобів, без певного виду ліцензії, але ви можете пройти навчання і отримати дозволи на носіння вогнепальної зброї. Це не займе багато часу і нервів. Головне, отримати медичний висновок, що включає проходження нарколога і психіатра, пройти місячний курс в спеціалізованому закладі, де готують фахівців для приватних охоронних структур, і ви можете сміливо обзаводитися справжнім пістолетом.

З апаратури стеження закон дозволяє здійснювати лише фото і відео зйомку, і те не в усіх випадках, але забороняє прослуховувати телефонні переговори, встановлювати прилади прихованого відеоспостереження - це є порушенням прав на особисте життя і строго карається законом, аж до позбавлення ліцензії на детективну діяльність. Але, як признаються деякі детективи, іноді, коли замовникові недостатньо доказів зібраних законним шляхом, доводиться порушувати його, шукаючи обхідні шляхи. Так, до них можна віднести прослуховування телефону або приховане фотографування в номері готелю. В цьому випадку ціна замовлення значно збільшується, а детектив, що порушив чинне законодавство демонструє докази зібрані порушуючи закон своєму клієнтові, після чого обов'язково їх знищує, ніколи не видаючи на руки замовникові.

Але найважчим, на думку багатьох детективів, являється пошук зниклих людей, тут не обійтися без допомоги колег з інших регіонів. Ось чому співпраця у бізнесі грає вирішальну роль в організації детективного агентства.

Отже, як можна частіше відвідуйте форуми детективів і обзаводьтеся знайомствами з колегами з самих різних куточків країни. Тоді, в найпотрібніший момент вам нададуть необхідну допомогу в розшуку зниклої людини, так що ніколи не відмовляйте в допомозі детективу з іншого регіону. Як мовиться, "не плюй в колодязь – а то згодиться, води напитися". Успіхів вам на терені Еркюля Пуаро і головне вірти, що усе у вас вийде.


Відкриваємо бізнес на виробництві друку


Кожному з вас доводилося хоч би раз в житті отримувати довідку, яку прикрашав обов'язковий друк, і багато хто замислювався, що хтось цей друк виготовляє. Будь-яка фірма, що знову відкривається, потребує власного друку, а значить, такий бізнес, як виготовлення друку - затребуваний, і відповідно - популярний. А ось наскільки, вам і належить з'ясувати, якщо ви наважилися зробити на цьому виді діяльності гроші.


Плюси і мінуси такого швидкого бізнесу


До достоїнств цієї справи варто віднести мінімальні грошові вкладення, відсутність ризику прогріти і сам процес створення друку. Окрім усього іншого займатися цим можна самостійно, використовуючи, як виробничий цех власну квартиру.

До головних мінусів цього підприємства можна віднести відсутність замовлень. Але знову ж таки повторюся, що ви при цьому фінансовому затишші нічим не ризикуєте, немає клієнтів, означає немає і витрат. А апаратура, необхідна для виробництва друку є, і їсти не вимагає, і терміну реалізації не має.

Що стосується обладнання, то організовуючи швидкий бізнес по виробництву друку необхідно знати, що його можна поділити на три основні категорії:


Фото полімерні технології
Гумовий друк
Флеш - технології


Початкуючі бізнесмени вважають за краще починати з першого виду створення друку. Відмітною особливістю цього типу виготовлення є низька вартість самого обладнання і супутніх товарів.

До мінусів цієї технології можна віднести відсутність можливості наносити ідентифікаційний малюнок, оскільки устаткування цього типу має низький технологічний дозвіл. Але, незважаючи на цей недолік, багато підприємців вважають за краще починати власну справу саме з використання цієї технології.

Завершуючи розмову на тему - швидкий бізнес на виробництві друку, залишається додати лише те, що собівартість одного виробу складає від 4,5 до 9 грн., а у роздріб воно йде за ціною що перевищує вдесятеро витрати, по виробництву однієї одиниці продукції. Отже не треба боятися нічого нового і пробувати свої сили в різних напрямах бізнесу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!