БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Надійні інвестиції


Мало кого сьогодні не цікавить питання про прибутковий, і головне безпечний, вклад грошей. Адже якщо до недавнього часу існувала величезна кількість привабливих проектів, які обіцяли інвесторам по 50, а то й більше відсотків, то сьогодні картина зовсім інша. Заможні та ініціативні люди все менше замислюються про отримання швидкого прибутку, на якому або короткостроковому проекті. Вони добре продумують вкладення кожної купюри, і пріоритет віддається надійності і безпеці інвестування.

Ринок диктує свої жорсткі умови, яким неодмінно доводиться підкорятися і слідувати певним правилам. А гарячі голови, що прагнуть до миттєвого прибутку, часто залишаються біля розбитого корита, шкодуючи про необдумані вчинки. На сьогоднішній день існує не так вже й багато надійних видів інвестицій, і кожне матеріальне вкладення вимагає ретельного аналізу фондових ринків і загального економічного становища.


Нерухомість


Інвестування в нерухомість вимагає адекватної оцінки всього ринку. Приміром, якщо ще вчора квартири дорожчали, то сьогодні може спостерігатися застій, а завтра стрімке падіння цін. Тому, купуючи житлову нерухомість необхідно переконатися, що вона розташована в гарному районі. Поруч повинні бути всі необхідні споруди: магазин, дитячий садок, школа, лікарня, зупинка громадського транспорту або станція метро. Будинок не повинен бути занадто старим, оскільки в подальшому ви можете додатково витратитися на поточний ремонт.

Ідеально, якщо квартира куплена в новобудові. Навіть при сильних коливаннях на ринку нерухомості, такі квартири швидко відіграють втрачені позиції. Здаючи в оренду квартиру, можна мати стабільний дохід, Комерційна нерухомість є більш цінним інвестуванням. Складське приміщення, приміщення під офіс, магазин в великому або промисловому місті не буде пустувати і при необхідності його досить просто буде продати.

Однак, дешево придбати такі споруди складно, на них завжди є попит. Цей вид нерухомості здатний приносити стабільний, високий дохід від оренди. За допомогою цього доходу можна з легкістю покривати всі рахунки за комунальні та податкові платежі. З іноземною нерухомістю справа йде дуже тонко. В економічно розвинених країнах купувати будь-яку нерухомість завжди вважалося вигідною справою.

Проте варто ретельно вивчити законодавство держави. Оскільки в таких документах можуть бути підводні камені у вигляді додаткових податків для не резидентів країни або складні процедури отримання візи. Особливо вигідно придбати нерухомість в курортних країнах, проте високі ціни можуть швидко відбити бажання.


Дорогоцінні метали, золото


Тенденція стабільного зростання в ціні дорогоцінних металів, робить цей вид інвестиції дуже привабливим. У більшості випадків це стосується золота, оскільки мало хто ризикує вкладати гроші в інші метали. Проте, не дивлячись на постійне зростання ціни на золото, при купівлі злитків і пам'ятних монет, за які необхідно буде сплатити податок державі. Вкладення в золото вважається виправданим при довгостроковій інвестиції. Інвестиційні монети не оподатковуються, тому в них досить вигідно і надійно вкладати гроші.

Золоті прикраси не можна назвати вигідним вкладенням, оскільки в ціну закладена робота майстра. Якщо необхідно буде продати прикраси, то отримати за них початкову ціну не вийде. Найчастіше банки можуть пропонувати знеособлені металеві рахунки. Такі рахунки не оподатковуються, але і не захищені державою. Тому відкривши такий рахунок, людина повністю довіряє свої гроші банку. При стабільній обстановці ці рахунки можна вигідно використовувати. Що стосується акцій золотодобувних компаній, то їх купівля пов'язана з величезним ризиком.


Депозит


Найпростіший і найпопулярніший вид інвестиції. По-перше, легко порахувати прибуток за процентною ставкою, по-друге, внесок перебуває під державним захистом і при банкрутстві банку компенсується весь вклад або якась його частина. Довіряти свої гроші комерційному банку або державному – вирішувати вкладнику. Комерційні банки пропонують процентну ставку приблизно на 30% більше, ніж державні. Але державні банки більш надійні.

Для найбільш точного доходу від депозиту, можна врахувати відсоток інфляції, який буде трохи зменшувати чистий прибуток. Що стосується валюти, то депозит в іноземних купюрах має більш низьку відсоткову ставку, ніж у державній. А з іншого боку, долар і євро мають тенденцію до зростання, що теж може дати додатковий дохід. Сьогодні фахівці рекомендують робити вклади строком на рік, що дасть можливість отримати високу процентну ставку, не піддаючи гроші великому ризику.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!