БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Міські автобусні тури


Подорожувати люблять усі, з цим навряд чи хтось посперечається. Що може бути прекрасніше за захоплюючу поїздку з відвідуванням найкрасивіших і живописніших куточків нашої дивної планети! Ось тільки засоби на подібні подорожі є не у кожного жителя нашої країни. Як же допомогти тим людям, які жадають пригод, але не можуть сплатити їх?

Усе просто - треба організувати міські автобусні тури. Для вас це стане перспективним бізнесом, а жителі вашого міста (особливо, якщо ви живете в якому-небудь курортному містечку) зможуть відчути себе справжніми мандрівниками. І неважливо, що маршрути проходитимуть в межах міста і довколишніх районів. Важливий сам дух пригод, який ви подаруєте своїм клієнтам!

Такий бізнес найвдаліше виявить себе в тих містах, які відвідує велика кількість туристів. Це можуть бути міста-курорти, а також населені пункти, в межах яких є важливі історичні пам'ятники природи і архітектури. Таких в нашій країні дуже багато.


Для організації міських автобусних турів необхідно:


Автобуси. Бажано, щоб це були нові машини іноземного виробництва з усіма зручностями (ТБ, кондиціонер і так далі). На перших порах буде досить одного автобуса, на прибуток з роботи якого отримуватимуться наступна техніка для вашого майбутнього автопарку.
Водії категорії D. Тобто водії, що мають право на перевезення великої кількості пасажирів. Це мають бути досвідчені люди, із стажем за кермом не менше 10 років. Адже ви у відповіді за кожного зі своїх клієнтів, а їх безпека залежить від рівня ваших водіїв.

Цікаві маршрути. Чим більше захоплюючими будуть ваші екскурсійні маршрути, тим більшу кількість клієнтів ви зможете отримати, а значить, ваші автобусні тури приноситимуть ще більше прибутку. Ваші маршрути повинні включати відвідування різних міських пам'яток, природних пам'ятників і просто незвичайних і красивих місць. Природно, усі маршрути вам треба буде погоджувати з місцевими органами влади.

Парковка або гаражі. Адже ви не хочете, щоб ваші дорогі автобуси порошилися на вулиці і піддавалися руйнівній силі дощу, граду і снігу?

Офіс. Без нього не обходиться жодна компанія, що поважає себе. Він потрібний для прийому заявок від клієнтів, обговорення якихось важливих питань і рішення усіх виникаючих завдань.

Реклама. Як говорив відомий російський Підприємець В. Довгань - "Не бійтеся вкладати гроші в рекламу, навіть якщо ці гроші останні". Для найбільшого відгуку слід задіювати усі види реклами - на ТБ, радіо, в газетах і журналах, а також, не забувайте про власний сайт в інтернеті.

Треба сказати, що для організації міських автобусних турів необхідно мати в розпорядженні досить пристойний стартовий капітал. Ці гроші знадобляться для оренди потрібних будівель і майданчиків (або ж на їх будівництво), а також на закупівлю автобусів і зарплату персоналу.

Але воно того вартує, адже прибутковість такого бізнесу вимірюється сотнями тисяч гривень в місяць (природньо, після належного розкручування).
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!