БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Міні пральня


Вже давно відомо, що найбільш успішний бізнес виходить тоді, коли він пов'язаний з наданням послуг населенню. І особливо тоді, коли без цих послуг населення не може обходитися. Погодьтеся, що жодна нормальна людина не зможе прожити без чистого одягу і білизни. Але ось біда. Не у кожного є час, щоб щодня прати і прасувати. Багато хто працює відразу на двох роботах. Часу залишається дуже мало. Є і інша категорія людей, в квартирі яких немає місця для установки пральної машини. Що ж їм робити? Невже доведеться постійно ходити у брудному одязі або, як варіант, постійно купувати нові речі?

Допомогти таким людям, покликаний новий бізнес, який набирає оберти в нашій країні. І ім'я цього бізнесу - міні-пральня! Ось так ось голосно сказано. Ну, загалом, так воно і є. Раніше, ще в СРСР пралень було багато, потім їх усі розвалили, але зараз вони знову набувають популярності. І у Вас є шанс відкрити свій бізнес разом з міні-пральнею. Ця ніша, не занадто заповнена, особливо в невеликих містах. Отже, у Вас дійсно є хороші шанси стати серйозним перспективним бізнесменом.

Треба сказати, що клієнтами міні-пральні можуть бути не лише приватні особи, але і організації, наприклад дитячі сади і лікарні, яким постійно необхідно робити прання білизни. Як бачите, знайти клієнтів для цього бізнесу не так вже і складно.

Для реалізації цієї бізнес-ідеї нам знадобиться приміщення, яке можна купити, або узяти в оренду. Приміщення може бути різної площі, залежно від кількості устаткування. Тобто, Ви повинні відразу ж намітити зразковий об'єм переробки одягу і, виходячи з цього, підбирати приміщення і кількість устаткування. Звичайно це приміщення площею від 10 до 30 кв. м. До приміщення є певні стандарти під пральню. Стіни до висоти в 2 м мають бути оброблені кахлем. Підлога повинна мати гідроізоляційні властивості. Уся пральня ділиться на п'ять кімнат:


- Кімната прийому і зберігання брудної білизни;
- Кімната, в якій відбувається процес прання;
- Кімната, в якій відбувається процес сушки;
- Кімната, в якій білизна піддається прасуванню;
- Кімната упаковки і видачі чистої білизни.


Якщо з приміщенням питання вирішене, то необхідно придбати: пральну і сушильну машину, устаткування для прасування. А також додаткові матеріали: мішки для прання білизни, пакувальні пакети, полички, порошки і інше пральне приладдя. На ринку можна відшукати готові пропозиції устаткування для міні-пралень, ціни на які починаються з відмітки 5000-6000 доларів. Як правило, міні-пральня окупає себе повністю за період від 7 до 12 місяців. Щомісячний прибуток від міні-пральні близько 9 000-21 000 грн.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!