БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Куди вигідно вкласти гроші


В наш час це питання дуже популярне і поширене у населення. На даний момент існує більше можливостей для вкладення і примноження грошових коштів, ніж це було кілька років тому.
Наприклад, мережа інтернет, доступ до фінансових ринків, різні інвестиційні фонди, комерційні банки і так далі. Величезний вибір вкладення власних грошей вимагає також і чималої відповідальності.


Навіщо вкладати гроші?


Вигідно вклавши гроші можна забезпечити собі фінансову свободу і гідне життя в старості. Завдяки інвестуванню грошей можна сформувати капітал, дохід якого, як мінімум може прирівнюватися до мінімальної зарплати.


Куди ж можна вкласти гроші вигідно?


Розглянемо кілька основних вигідних варіантів капіталовкладення.

Куди вигідно вкласти гроші

1. Піф - Пайовий Інвестиційний Фонд. Дані фонди управляються приватними організаціями КУА (Компанія з управління активами). Після збору грошових коштів з усіх інвесторів, формується портфель активів. З часом Вам буду виплачуватися дивіденди по результатами росту активів. (Див. Також де і як купити ПІФи, ПАІ?).

Значно вигідніше вкладати кошти в ПІФи в посткризовий період, тоді відсоток може зрости більш ніж на 50 відсотків річних. Але такі ситуації бувають рідко.

2. Торгівля на фондовому ринку. Тут може бути заробіток на зростанні і на падінні вартості активів. Вам необхідно розібратися в теоретичній базі і постійно враховувати аналітичну і новинну інформацію.
Існує можливість не дуже заглиблюватися в цю справу.

Тоді Вам потрібно передати свої гроші приватному трейдеру і завдяки успішної торгівлі вам нараховуватиметься дохід. Слід врахувати, що успіх багато в чому залежить від самого трейдера (фонду). (Довірче управління в Памм рахунки читайте тут)

3. Вклади в золото. Вкладення в дорогоцінні метали, в залежності від стану економіки, можуть давати чистий прибуток до 30% на рік. Деякі різновиди цього вкладу не підлягають оподаткуванню, що є великим плюсом.

4. Вклади в нерухомість або антикваріат. Подібні активи повинні бути обумовлені не малими знаннями в цій сфері та спеціальної підготовкою. Тому якщо Ви не знавець питання - "Куди вигідно вкласти гроші? ", то вкладати гроші в даний спосіб не рекомендується.

5. Банківські рахунки. Прибутковість від вкладів (депозитів) в банки ледве перекривають інфляцію. Річні відсотки не великі. вам необхідно звернутися до співробітника банку до найближчого відділення банку, там вам запропонують вигідні персональні програми по вкладах.

Відсоткова ставка у банків відрізняється. Тому в цьому способі вкладення грошей необхідно добре розібратися в різновидах депозитів і знайти вигідний для себе варіант. (Як вибрати банк для депозиту, вкладу).

Існує також маса варіантів вкладення грошей в інтернет, але якщо Ви не довіряєте йому, краще співпрацюйте з організаціями, які мають величезний досвід і широку популярність.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!