БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Копірайтинг як бізнес


Сьогодні я розповім Вам про такий бізнес, як копірайтинг. Ні, мова піде не про написання і продаж статей. Мова піде про те, як створити бізнес в цій області, не прибігаючи до написання статей. Отже, почнемо! Я пропоную - бути посередником між автором статей і кінцевим замовником контенту. Багатьом це може здатися неперспективним і невигідним. Зараз розвію Ваші сумніви. Я сам копірайтер. Хоча зараз я вже приділяю цьому заняттю значно менше часу, чим раніше. Найцікавіше, що я не завжди працював, та і зараз іноді працюю, безпосередньо з клієнтом.

копірайтинг

З кінцевим клієнтом. Наприклад, працював я з одним покупцем. Він брав статті на тему офшори, банки і так далі. Тема складна, але цікава. Платив клієнт 5/1000 (5 доларів за тисячу знаків). Начебто ціна дуже непогана і багато хто мріє продавати статті за такі гроші, але. Як я з'ясував пізніше, спілкуючись з цим клієнтом, він був усього лише посередником. А кінцева ціна моїх статей складала більше 10/1000! Виходить, що він нічого не роблячи (практично, нічого), отримував такі ж гроші, як і я! Ось така ось історія.

Вирішив вивчити це питання в мережі і з'ясував, що в мережі досить багато видань, які притягають авторів. Причому, платять ці видання не 3-6/1000, а значно більше - до 10-15/1000. Ось і порахуйте, скільки можна заробляти, якщо знайти декілька таких видань і притягнути на роботу декількох авторів. Мені здається - це дуже перспективна справа, що не вимагає ніяких вкладень і здатне принести сотні і тисячі доларів прибутку.


Тут треба враховувати наступне:


- Видавництво має бути серйозним;

- Автори, яких Ви залучаєте до написання статей, мають бути налаштовані на серйозну роботу.


Тепер про приємне - про прибуток. Коли я серйозно займався копірайтингом, мій щомісячний прибуток склдав від 8 000 грн і вище. Ціни на мої статті були на рівні 5-6/1000. А тепер уявимо, що Ви знайшли видавництво, яке платить 12/1000 і автора, такого, яким був я, який продає статті за 5/1000. Виходить, що, якщо автор отримуватиме 8 000 грн в місяць, то Ваш прибуток складе 9 500 грн. Причому уся Ваша робота - це купівля і продаж статей. Загалом, напрягатися не доведеться.

А зараз розповім ще приємнішу річ - зараз можна знайти хорошого копирайтера, який з радістю співпрацюватимуть з Вами за ціною 2/1000. І написаний ними копірайт буде дуже високої якості.

Тепер дивіться: з кожних зароблених ними 8000 грн, Ви будете заробляти 40 000 грн чистого прибутку! Цифри на перший погляд нереальні, але і такого можна досягти. Головне бажання. Отже, шукайте клієнтів, шукайте авторів і вдалого Вам бізнесу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!