БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Консультант по дачному господарству


З приходом весни оживають довколишні до міста дачні господарства. Робота на свіжому повітрі приносить задоволення людям будь-якого віку, що засиділися в міських квартирах. Окрім морального і фізичного задоволення, яке дає людині працю на природі, є можливість отримувати і матеріальну винагороду, пропонуючи початкуючим садівникам і городникам допомогу у вирощуванні сільськогосподарських культур або облагороджуванню дачної ділянки. Так, продаючи досвід, знання і уміння можна відкрити свій невеликий бізнес.


Весняне обрізання дерев


Красивий сад - це не лише колекція рідкісних сортів дерев, якою часто гордяться власники заміських ділянок. Тільки здорові екземпляри дерев з грамотно сформованою кроною можуть викликати справжній захват і естетичну насолоду. Весна - це головна пора року, коли маститі садівники починають свої хитрі маніпуляції по облаштуванню саду після зими. У формуванні кожної культури існує багато нюансів. Про те, як обрізувати плодові культури, написано немало літератури, а ось обрізка акації, дуба і лавра вимагає певних знань, оскільки дерева ці на ділянці більше виконують декоративну роль. Вони зажадають рук досвідченого фахівця, щоб тішити око власників ділянки.


Дачникам авітаміноз не страшний


Купити молоді овочі в супермаркетах сьогодні можна у будь-яку пору року, але навряд чи хтось стане сперечатися з тим, що вирощені овочі на власній ділянці завжди корисно, смачніше і дешевше.

Про цілющі властивості капусти знаємо багато, але існують деякі факти, які можуть бути цікаві. Наприклад, капуста при ожирінні і цукровому діабеті допомагає налагодити обмін речовин в організмі. З цим твердженням згодна навіть сучасна медицина. Сік капусти, перемішаний з медом, допомагає відновити осиплий голос. Квашені овочі зміцнюють ясна і зуби людини. З давніх літ сік капусти відомий, як незамінні ліки від похмілля, головного болю і безсоння. Жінки часто використовують листя овоча для лікування проблемної шкіри обличчя, прикладають до грудей при мастопатії. Чоловікам не пошкодить салат зі свіжих овочів для профілактики імпотенції.

Доступні для вирощування в умовах дачної ділянки петрушка, кріп, селера, кинза, салат і інша зелень, багата вітамінами і мінералами. Не можна забувати про ще одне щедре джерело вітаміну С для організму людини - солодкому перці. Усі ці овочі цілком можуть рости на власній дачній ділянці, а щоб урожай порадував якомога раніше, вирощування їх прийнято проводити через розсаду.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!