БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Колючий бізнес - заробляти легко


Як ви самі помітили при поході у гості, нестримно росте тенденція здивувати гостей своїм незвичайним вихованцем. Собаки і кішки вже у минулому. Ними ні кого не здивуєш. А ось пітон або невеликий кайман у ванні, вже щось екзотичне. Якщо ви запали на незвичайну живність, то пропонуємо вам почати з розведення звичайних лісових їжаків.

До того ж, це захоплення може перерости в прибутковий бізнес, який вам допоможе дізнатися, як заробляти гроші додатково, до вашого сімейного бюджету.

 

З чого варто починати

 

Заробляти на вирощуванні і розведенні їжаків ідея далеко не нова, але від цього вона не втрачає своєї актуальності. Поки є попит, будуть і пропозиції.

Передусім, вам знадобиться прямокутна клітка з металу, і обов'язково з висувним дном. Догляд за таким будиночком не стане для вас обтяжливим, а для вихованця він стане надійним притулком. Одній тварині цілком достатньо 500 кв. сантиметрів подібного житла.

На дно клітки обов'язково треба постелити солому і міняти її щодня, у міру забруднення.
Неприємні запахи можна знищити за допомогою звичайних котячих дезодорантів.

Варто потурбуватися про окрему квартиру для кожного колючого вихованця, в якій обов'язкова присутність будиночка. Поряд з виходом з житла необхідно встановити напувалки і годівниці, які слід обробляти щодня, обливаючи їх окропом.

Треба потурбуватися і про проникнення до ваших підопічних таких паразитів, як кліщі або блохи. Адже від них не врятують навіть колючки. На дно, разом з підстилкою можна покласти трохи сухої ромашки, від якої паразити не в захваті.
Особливості тримання їжаків в домашніх умовах

 

Щоб заробляти на розведенні їжаків необхідно пам'ятати декілька правил:


Треба проявляти особливу обережність, якщо ви тримаєте відразу декілька самців. Адже ті нерідко влаштовують справжні побоїща за увагу самки.

Вагітність у їжаків триває всього 2 місяці. В цей час простежте, щоб у їжачихи не виникло труднощів з матеріалом при будівництві гнізда. До них відносяться: солома, сухе листя, трава.

Їдять колючі вихованці практично усе: ягоди, сир, яйця, фрукти, овочі, рибу і м'ясо.

Як правило, у самиці народжуються зараз до семи їжачат, яких відразу після появи на світ варто відселяти в окремі клітки. Як тільки маленькі колючі грудочки почали проявляти ознаки самостійності, на них можна починати заробляти, публікуючи оголошення на спеціальних форумах.

 

Заробляємо в зимовий період

 

Як можна заробляти взимку, питання, яким мучиться багато хто. Проте відповідь, як правило на очах, вірніше над головою. Підніміть її вгору і подивіться на стан дахів, які упродовж усієї зими потребують чищення. Чим вам не привід почати заробляти, узявши за основу чищення дахів. А спершу вам буде потрібно всього нічого : пара лопат, лом, стрічка для обгороджувань і страхувальний трос. І усе можна приступати до пошуку клієнтів.

 

Де шукати клієнтів

 

Багато людей взимку зазнаю труднощі в пошуку фахівців, по очищенню дахів від снігу і льоду. Адже звичайного двірника, який до того ж боїться висоти, не заженеш з лопатою на дах навіть за допомогою рушниці. А тут ви з пропозицією своїх послуг.
Можна також прогулятися по офісах в окремому районі, пропонуючи свої послуги. Адже своєчасне чищення даху позбавить багатьох підприємців від наступного головного болю, коли на покрівлі починають з'являтися бурульки. Вже тоді для їх видалення доведеться розщедритися на професійних альпіністів.

Один-два дахи ви зможете обслужити і самі. Але якщо у вас знайшлося десяток клієнтів, треба шукати помічників. Тих, хто не проти почати заробляти своєю працею і не боїться висоти, таких можна знайти на тимчасових біржах праці.

Не варто заламувати ціни. Необхідно пам'ятати про конкуренцію. Адже не у вас одних може виникнути така ідея в голові, заробляти за допомогою лопати і лома.
Якщо бізнес пішов в гору, можна вже наймати цілі бригади чистильників снігу, а ви лише керуватимете процесом і стежити, щоб ваша підконтрольна територія завжди була чистою і доглянутою. І пам'ятайте, що якщо ви пустите цю справу на самоплив, то не встигнете озирнутися, як на вашому даху з успіхом з'являться конкуренти і почнуть заробляти ваші гроші.

 

Бізнес з повітря

 

Як почати заробляти на повітрі, вірніше кисні. Та елементарно, організувавши у своєму місті кисневий бар. Ця ідея ще настільки нова, що при її реалізації ви практично не зустрінете конкурентів. При погіршенні екології багато людей стали помічати ознаки втоми, депресивні стани, невмотивована агресія - усе це пов'язано з браком кисню в атмосфері. Тим більше виникає потреба в організації подібного бізнесу.

 

Що знадобиться для відкриття кисневого бару

 

Наявність площі. Бажано щоб це були прохідні місця: кінотеатри, торгові центри або розважальні заклади. Для стійки вашого кисневого бару знадобиться не більше п'яти квадратних метрів, які можна легко орендувати у будь-якому з вище перелічених закладів.
Сама апаратура для виготовлення коктейлів. Вона включає концентратор кисню, кисневий коктейлер і пінотворний компонент. Для його виготовлення підійдуть:

желатиновий настій, білок звичайного курячого яйця, а так само корінь солодкі.

 

Людина, яка уміє виготовляти коктейлі, - оксіджей.
Різноманітність натуральних соків без м'якоті.
Але не багато хто знає, що можна заробляти не лише продаючи подібні коктейлі, але і просто вдихаючи кисень.
Для цього вам знадобиться та ж специфічна апаратура. До неї відноситься:


Генератор кисню
Станція з капсулами, що містять різні аромати - інфюзор
Хедсет - пристосування для дихання чистим киснем через ніс

 

Але, щоб ваш бар запрацював в легальному режимі і почав заробляти, вам знадобиться реєстрація як ПП в податковій інспекції, так і медичні сертифікати, які підтвердять безпеку використовуваної апаратури.

Коли люди оцінять ваш продукт і відчують явне полегшення після відвідування вашого закладу, то можете не сумніватися, що ви вибрали правильне джерело, щоб почати заробляти на екологічно чистому продукті харчування.

Тепер можна подумати і про розширення вашого бізнесу. Щоб продовжувати заробляти на продажі кисневих коктейлів, торгові точки можна відкрити у будь-яких спортивних закладах, SPA - салонах, перукарнях, і навіть в шкільних закладах. І тільки тоді, коли у вас з'явиться мережа подібних барів, можна буде з упевненістю сказати, що ви почали заробляти пристойні гроші, і більше не маєте потреби у пошуках додаткового заробітку.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!