БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Катання на човнах, як спосіб заробітку


Ідеї бізнесу у сфері розваг і відпочинку настільки різноманітні і великі, що їх, напевно, можливо, перечитати. Практично щодня хтось придумує новий незвичайний спосіб розважитися і добре провести час. Але є серед цих бізнес-ідей і ті, які відомі не одне десятиліття. Інші користуються популярністю вже сотні або навіть тисячі років. Цікаво і те, що деякі з цих видів розваг раніше використовувалися в декілька інших цілях. І про одну з таких ідей ми розповімо в нашому сьогоднішньому матеріалі. Отже, зустрічайте - бізнес на катанні на човнах. Проста, але перспективна можливість створити свій унікальний бізнес. Саме унікальний. Адже відшукати подібні пропозиції у багатьох містах нашої країни практично нереально.

В той же час, немає нічого простішого, ніж організувати платне катання на човнах по місцевих водоймах. Ні, звичайно ж, доведеться докласти деякі зусилля. І навіть вкласти певну грошову суму. Але сам процес є настільки простим, що, здається, організувати його зможе навіть школяр. Далі поговоримо про те, що нам знадобиться для організації бізнесу і через, які етапи необхідно пройти. Питання, пов'язані з оформлення підприємницької діяльності розписувати не будемо. Як правило, ця процедура стандартна для відкриття будь-якої діяльності.


Вибір місце розташування для бізнесу


Найскладніше питання для цієї ідеї бізнесу - це вибір місця, де ви і кататимете клієнтів на човнах. Від вибору місце розташування багато в чому залежить успіх усієї справи. Це повинно бути красиве живописне місце, із зручним доступом і великою кількістю потенційних клієнтів. Природно, у вашому розпорядженні має бути яка-небудь водойма. Це може бути річка, озеро, море, ну або який-небудь колоритний ставок, оточений буйною рослинністю.

Непоганим варіантом може стати яка-небудь водойма, розташована прямо в міському парку. Звичайно ж, отримати дозвіл на здійснення діяльності в такому місці буде непросто (пряма дорога до адміністрації міста). Але результат того вартує. Адже в парках завжди велика кількість потенційних клієнтів. Один мінус - в парках не вийде організувати додаткову послугу (про це нижче).


Купівля човнів


Головна стаття витрат цього бізнесу (окрім оренди ділянки пляжу, якщо це приватна або міська територія) - це купівля човнів. Власне, без них запрацювати ніяк не вийде. Почати можна з одного плавального засобу або ж відразу закупити цілий флот. Усе залежить від ваших можливостей і кількості потенційних клієнтів. Наша думка - краще починати з купівлі одного двох човнів і розширювати парк транспортних засобів тільки у разі потреби (коли перші човни не справлятимуться з навантаженням).

Човни можуть бути виготовлені з наступних матеріалів. Найпростіший варіант - дерев'яні човни. Коштують вони від 4500 грн. Пластикові човни мають схожу вартість - від 5400 грн. Трохи дорожче надувні і металеві. Їх ціна починається з відмітки - 9000 грн. Йдеться про якісні плавзасоби на декілька пасажиро міст. Одномісні варіанти можна придбати за значно меншою вартістю.

При виборі того або іншого типу човнів, в першу чергу, орієнтуйтеся на водойму (течія, хвилі і так далі). У одних умовах краще підійдуть пластикові човни, в інших - дерев'яні, а в третьому випадку - взагалі металеві. Але, як би то не було, найцікавіший варіант для катання відпочивальників - це, звичайно ж, дерев'яні човни. Інші не здатні передати потрібний настрій під час водної прогулянки.


Найм працівників


Човни куплені. Можна починати. Загалом, так, якщо ви купили один човен і збираєтеся самі катати відпочивальників по водоймі. Якщо ж човнів декілька, то вам доведеться найняти декількох працівників. У їх обов'язку входитиме - катання на човнах і розповідь про місцеві пам'ятки. Важливо - ваші працівники повинні добре плавати. Адже на воді може статися всяке. Для пасажирів варто передбачити надувні рятувальні жилети. Як мовиться, краще підстрахуватися. Працівники вам не знадобляться, якщо ви займатиметеся здачею човнів в прокат.


Додаткові послуги (рибна ловля)


В якості додаткової послуги для ваших клієнтів - ви можете запропонувати риболовлю на водоймі, а не просто прогулянку. Зазвичай подібний відпочинок оплачується по годино. Ціна залежить від водойми (на морі дорожче, на ставку дешевше), комфортабельності вашого човна, риби, що мешкає тут. Природно, в даному випадку доведеться докупати риболовецькі снасті і наживки.


Рекламні питання

Подібний бізнес, як правило, не потребує якоїсь реклами. Особливо, якщо на березі водойми завжди велика кількість людей. В цьому випадку ви повинні просто притягнути їх увагу за допомогою яскравої вивіски з привабливою пропозицією. Також не ігноруйте скидки і акції. Наприклад, кожне десяте катання - за півціни. Чи щось подібне.

Катання на човнах - це прекрасний і простий в реалізації бізнес з мінімальними вкладеннями. Навіть з одним недорогим дерев'яним човном можна за сезон заробити пристойні гроші. Вартість однієї години прогулянки може стати від 50 грн. і до безкінечності. Тобто, відкатавшись 5-6 годин щоденно, можна заробляти близько 7 500-9000 грн. в місяць. Дуже непогано при вкладеннях менше 15 000 грн. На цьому усе. Бажаємо вам прибуткового бізнесу!
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!