БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Інвестиції в землю


Земельні ділянки останнім часом набирають все більшої популярності серед інвесторів, які бажають інвестувати гроші в землю (земельні ділянки) під будівництво торгових розважальних центрів, під складські приміщення і т.д. Цей тип інвестування є одним з найбезпечніших видів вкладення грошових коштів, на думку фахівців. Так, як земля захищає інтереси інвестора і при цьому дохід гарантований.

Земельний ринок в прискорених темпах набирає обертів і собівартість будь-якого об'єкта в цій сфері зростає з кожним роком: середній приріст капіталу дорівнює приблизно 30% - відсоткам щороку.


Розглянемо три типи інвестування в землю , які законодавчо дозволені:


інвестиції в землю

1) Купівля з метою продати цю землю в майбутньому за завищеною ціною. Такі угоди, як правило, можуть приносити від 20% і вище за прибутковість. Але кожен інвестор (покупець) повинен врахувати особливості земельної ділянки, її розташування, наявність комунікації і т.д.

2) Купівля земельної ділянки з недобудованим об'єктом нерухомості, з метою продати в майбутньому вже готового або незавершеного будівництва з більшою ціною. Але таких пропозицій на ринку дуже мало і реалізація цього варіанту досить мала.

3) Покупка ділянки для будівництва нового будинку, при цьому повністю контролювати витрати на будівництво та раціонально управляти ними. Потім здійснюється продаж готового об'єкта нерухомості. Марк Твен писав, що потрібно купувати землю, так як її виробляти і виготовляти неможливо. Тому практично у кожної освіченої людини є бажання мати земельну ділянку у власності.

Якщо ви готові вкладати свої гроші в цю сферу, то необхідно розуміти, що ділянка повинна розташовуватися в вигідному і перспективному районі, інакше зростання ціни вашої ділянки не дочекатися, для цього рекомендується дотримуватися правил:


- Наявність дороги, можливість пересуватися на громадському транспорті

- Якщо ділянка купується під будівництво заміського будинку, то поряд повинен знаходитися населений пункт, в якому живуть люди цілий рік, що дає вам якісь гарантії на наявність електрики і газу в майбутньому будинку, котеджі. Водопостачання та каналізацію можна зробити самостійно, але наявність цих комунікацій істотно підніме ціну на вашу нерухомість в майбутньому.

У жителів мегаполісів мається велике бажання придбати житловий заміський будинок. Так в майбутньому прогнозується підвищення температури і посухи, втрати врожаю, що призведе до збільшення вартості овочів і фруктів. І для забезпечення родини овочами і фруктами, власники почнуть займатися посадкою на своїх ділянках. Що також підштовхне вартість на земельні ділянки.

Важливо розуміти, що земля - це актив, який має стабільність, на вартість землі не впливатимуть економічний стан країни, коливання вартості валюти, золота і т.д. Цей актив не має терміну корисного використання, не представляється можливим його вкрасти.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!