БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Інвестиції 2014 року


Щодня питання вкладення вільних грошей хвилює багатьох. Тільки у пошукових системах інтернету запитів на тему "реальні інвестиції" і "кращі інвестиції" налічується декілька сотень в день.

інвестиції

Фахівці, які вивчають це питання упродовж декількох років, помітили таку статистику. З мільйонів запропонованих сторінок з описами інвестицій 2014 року на першому місці пропозиції віддати гроші в довірче управління. Друге місце по полярності займає бізнес - ідея виготовлення газобетону. Окупність цього виробництва трохи більше двох місяців. Різних варіантів вкладення грошей дійсно багато і вибрати з них той надійний і прибутковий бізнес нелегко.

Кожна людина має право вибору. Можна не погоджуватися з такими методами ведення бізнесу, як нав'язування інформації і вибору того, що пропонують. Такі методи роботи використовує мережевий маркетинг. Проте ця модель безнадійно застаріває, хоча людський чинник залишається фундаментом будь-якої успішної справи.


Думка експертів


Українські і західні аналітики стверджують, що рунет - найперспективніший торговий майданчик на сьогодні, здатний забезпечувати стабільний дохід. На жаль, існує факт, що країни колишнього Союзу відстають від Заходу років на 5-6. Але вкладення в електронну торгівлю вже сьогодні вважаються реальними інвестиціями. Тому прогнози обіцяють, що до 2020 року більше половини економіки нашої країни обслуговуватиме інтернет. Електронна комерція розвивається стрімкими темпами, так само як і інтернет. Кількість користувачів росте з кожним роком, і цей інформаційний сектор визнаний найприбутковішим і таким, що швидко розвивається. Сперечатися з фахівцями важко, тому робити ставки на інтернет-продажі дійсно варто. Необхідно тільки визначитися з видом товарів, що продаються.

Електронна комерція - це найперспективніші інвестиції 2014, які доступні малому бізнесу і сукупно складають значну долю економіки країни.
Основні переваги електронної комерції
Низький рівень невиробничих витрат. До них зазвичай відносять: витрати на рекламу, інформацію, сервісне обслуговування і інші.

Висока швидкість обміну інформацією. Отримання і передача будь-яких даних відбувається оперативно навіть при міжнародних операціях.
Зниження витрат на обмін інформацією за допомогою інших засобів телекомунікації.
Цикл виробництва і продажу значно скорочується, знижується вірогідність помилкових операцій.
Відкритість компаній, що продають, для споживачів.
Зручність покупок через інтернет позитивно оцінює кожного, хто скористався хоч раз подібною послугою.


Тенденції у світовій економіці


Якщо аналізувати кращі інвестиції у світовій економіці, то можна сказати про деяку моду на напрями інвестицій. Подібно до трендів в fasion - бізнесу, деякі компанії стають популярнішими серед вкладників, а деякі, навпаки, йдуть на останній план.
Інвестиції 2014 показали, яким чином були розставлені пріоритети цього року.


Енергетика


Нафтовий бізнес упродовж останніх двох років досить стабільний. Ціни на цей продукт на фізичному ринку не зрадить, забезпечує мінімальну зміну котирувань акцій нафтових компаній.
Ця ситуація не створює сприятливий клімат для спекулянтів, які звикли заробляти за рахунок активів, які забезпечують стабільний дохід. Заміною нафтовому ринку, з цієї точки зору, в 2014 році став американський ринок природного газу.

Профіцит газу в США обумовлений аномально теплих зим за останні декілька років. Через це стався ріст його видобування, а інфраструктура для експорту в США не була налагоджена. Тому котирування газових компаній США різко впали. До 2014 року американська промисловість зазнала модернізацію, і споживання дешевого газу власного видобутку збільшилося у декілька разів. Завдяки цьому і ситуація з акціями газовиробляючих підприємств стабілізувалася, акції знову піднялися в ціні.


Дорогоцінні метали


Ціни на золото і платину останнім часом рухаються синхронно. Оскільки платина вважається промисловим металом і попит на неї залежить від економічних занепадів і підйомів споживаючих виробництв, ціни на золото багато в чому завищені. Прогнози для інвесторів, що вклали гроші в цей метав, швидше, будуть невтішними.

Паладій - метал, має великий попит в автомобілебудуванні. Із-за постійного росту продажів автомобілів з бензиновими двигунами, в каталізаторах яких він застосовується, цього року спостерігався дефіцит на ринку цього металу.


Акції компаній


Apple упродовж багатьох років займає стабільні позиції і притягає вкладників своєю надійністю. Проте подальша її позиція виглядає досить туманно через велику кількість конкурентоздатних фірм, що з'явилися останнім часом.

Цього року компанія намагається виправити ситуацію і випускає на ринок нові продукти, які називає новими і революційними. Але споживачів не обдуриш, і постійні війни на грунті авторського права тільки зменшують армію її прихильників.

Google і Samsung завдяки своєму партнерству змогли притягнути покупців до своєї продукції інтеграцією Android в побутову техніку. Нові гаджети, що розробляються фахівцями компаній, роблять її привабливішою, як для покупців, так і для вкладників.


Регіони


Упродовж 2013 і 2014 року у вкладників користувалися популярністю об'єкти Західної Європи. Що впали за часів кризи в ціні вони не могли не притягнути до себе увагу вкладників. У результаті, лідерами по розвитку фондових ринків стали Германія, Данія і Швейцарія. США демонструє чітку стабільну позицію.
Динаміка європейського ринку останніми роками спостерігається у бік периферійних країн ЄС.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!