БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Інвестування в сировинні товари


інвестування в сировинні товари

Коли ви перебуваєте в якомусь магазині або торговому комплексі, вас скрізь оточують сировинні товари, якими торгують з усіх країн світу.
Сировинні товари вважаються основною біржовою діяльністю.

Торгівля ф'ючерсами на сировинні товари встановлює на них оптимальні ціни. Без торгівлі ф'ючерсами ліквідність сировинних товарів була б низька, відповідно, продукти і сировина коштували б дорожче, що в кінцевому підсумку позначиться на вартості готових продуктів і виробів.

Найважливіші сировинними товарами вважаються нафта, газ, зернові культури (пшениця), бавовна, соєві боби, метали, худоба, цукор, кава і т.д.
Інвестування в сировинні товари достатньо безпечний вид інвестування.

Складно прогнозувати і інвестувати в акції компанії, якщо вартість сировини, яким користується компанія, постійно коливається. Практично будь-яка компанія яка торгує на фондовій біржі залежить від цін на сировинні товари. Наприклад, транспортні компанії залежать від цін на нафту, з якої отримують бензин і т.д.

Як правило, в портфелі інвестора вищого рівня, є цінні папери на сировинні товари.
Важливо пам'ятати, що інвестування коштів в сировинні товари можуть вберегти вкладені кошти від інфляції. Тому диверсифікація портфеля вимагає частина вкладення в сировинні товари.
Але також існують компанії, які не пов'язані з сировинними товарами, сюди входять корпорації, які працюють з інноваціями, розробкою високотехнологічних матеріалів, продуктів для компаній, які розвивають у своєму бізнесі інтернет-торгівлю.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!