БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Інфобізнес або як заробляти в мережі


"Хто володіє інформацією - той володіє світом" - чи це так, і як заробляти гроші в інтернеті на інформації?

Відповідь однозначна - це одно з кращих напрямів в мережі, і такий рід діяльності називається "Інфобизнес". Така робота, що відносно молода, але успішно розвивається і перспективна. Зараз, поки, що інформаційна комерція тільки проходить етап становлення, досить легко "увірвати" собі "місце під сонцем" і зайнятися тим, що приноситиме і достаток, і задоволення від такої праці.
Повернемося до витоків виникнення самої інформації. Споконвіку наші предки намагалися передати нам знання, навички і уміння. Спочатку це були примітивні образи і різні зображення, потім почали з'являтися книги і фоліанти, і усе це було тільки для того, щоб інформація зберігалася і передавалася.

Інфобізнес або як заробляти в мережі

З розвитком ринкових стосунків з'явилися і способи заробляти на цьому. І тепер, такий же етап проходить мережу Інтернет. І доки є ще місця, в цьому потягу, що мчить з величезною швидкістю, треба встигнути в нього сісти, на найближчій зупинці і освоїти швидкий заробіток в інтернеті.

Основне питання напрошується саме собою - з чого ж почати заробляти в інтернеті?


Два основні шляхи розвитку


Створити свою ідею, свою унікальну інформаційну тематику, поділитися своїми сильними сторонами і знаннями в певній сфері, або успішно використовувати вже готові напрацювання і шаблони, ретельно їх вивчити і модернізувати, вносячи свої корективи.
Купити готову бізнес-ідею або придбати збірку накопичених вже знань, наприклад, будь-який відео-аудіо курс або подібне видання. Так, доведеться вкласти певні грошові кошти, але ж за знання в інститутах і подібних учбових закладах, більшість учнів так само платять. І у такий спосіб освоїти заробіток через інтернет.

" Спочатку було СЛОВО" - треба створити або вибрати свою нішу, свою цікаву тему, в якій ви експерт, поділитися своїм досвідом, знаннями, і звичайно, не безкоштовно. Визначившись з тематикою, ви повинні її візуалізувати, в зручну для покупця обкладинку.


Носієм таких знань виступають


відео
аудіо
текстовий формат


Переваги інфобізнеса


Ніхто не зможе вас звільнити за запізнення на роботу, позбавити премії чи зробити вимову, неабияк спортивши цим настрій.

Свобода дій, свобода вибору, просто свобода життя. Можливість самому планувати свій час, ні від кого не залежити і насолоджуватися своїм дозвіллям, коли захочеться
Ніяких витрат на ГСМ, стояння в пробках або "мурашиної метушні" в автобусах.
Комфортне робоче місце дома, на дачі, там, де саме вам зручно. Подорожуйте і працюйте.
Моральне задоволення від того, що ви ділитеся, допомагаєте іншим людям, хоч і заробляєте при цьому.

кнопка інфобізнес

Ніяких "улюблених" бюрократичних апаратів влади : податкові, пенсійні фонди і т. д.
Простим і наочним прикладом інформаційної купівлі-продажу є звичайний книжковий магазин, тільки ось спосіб донесення знань і носій їх відрізняється від нинішніх прогресивних технологій. Хтось пише книги, а хтось їх купує, вибираючи свою кохану або необхідну тематику. І таких прикладів в звичайному житті досить багато, варто тільки подивитися по сторонах.
Схожа інформаційна робота у, так званих, копірайтерів, рерайтерів і веб-майстрів інтернет технологій. Вони так само є носіями інформації, накопичують досвід, і потім діляться з користувачами.

На багатьох форумах і блогах можна почути, що інфобізнес - це чергове розлучення бідних користувачів інтернета. Чому ж така складається думка? А усе від того, що пішовши шляхом "найменшого опору", і купивши черговий курс "заробити багато бабла" читач не знайшов кнопочку внизу з написом "Натисни сюди і буде тобі грошове щастя", та і прочитали інструкцію, скоріш усього біглим поглядом, не намагаючись вникнути в суть написаного. Існує думка, що для того, щоб заробляти на інформації в інтернеті, не треба працювати і думати. Але ж творці тих же, повчальних уроків, що шерстять на усіх сайтах, теж працювали і витрачали час на створення інформаційних шпаргалок, збирали інформацію, ділилися своїм накопиченим досвідом. І їх заробіток є прекрасним наочним прикладом - як влаштувати свій бізнес, і показує, що заробляти дуже навіть можна.

Навчити вас тому, як збагатитися в мережах, не зможе ніхто і ні за які гроші, поки ви не захочете цього самі. Усе залежить тільки від вас, від вашого бажання, прагнення і наполегливості. Може і не вийде усе з першого разу, але і у буденному житті мало хто протягом всього часу працює тільки на одного працедавця.

Але не забувайте, є реальні приклади людей, чий основний заробіток в мережах складає величезні суми. Ці інтернет-бізнесмени використовують онлайн-працю основним заробітком, і дуже успішно. Вони прекрасно можуть забезпечити себе усім, що їм необхідно для розкішного життя, і, звичайно, не зупиняються на досягнутому, прагнуть і розвиваються. А хіба ви гірші за цих інформ-акул? Ніхто не примушує вас бігти звільнятися з роботи, і кидатися у вир, не розібравшись детально в тому, що ви хочете створювати. Варто тільки вирішити для себе - чого ви хочете, і йти до своєї наміченої мети.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!