БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ідеї малого бізнесу з нуля в Україні


Спільні покупки - це принцип придбання товару декількома зацікавленими особами, які об'єднуються з метою придбання речей або продуктів харчування безпосередньо у виробника або постачальника за цінами, нижче чим роздрібні. Зробити таку закупівлю можна, як у вітчизняних продавців, так і у іноземних.

Найчастіше в якості ресурсу для укладення оборудки виступають інтернет-магазини. Щоб постачальник і кінцевий споживач знайшли один одного і винесли з угоди максимальний обопільний прибуток, потрібний організатор спільної купівлі.
Нині цей напрям можна розглядати як ідеї малого бізнесу з нуля в Україні.


Що треба робити


Нижче перерахований приблизний перелік речей, якими треба займатися :


Підбір асортименту;
Пошук виробників і постачальників;
Збором замовлень;
Отриманням оплати від кінцевих споживачів;
Оплатою;
Отриманням замовлення;
Передачею товару безпосередньо покупцям.


Винагородою за усі ці заходи служить організаційний збір, який встановлюється найчастіше у відсотках, до суми вартості виробу і стягується з одержувача.


Покрокова інструкція


Ось деякі пункти, яких треба дотримуватися, здійснюючи ідею малого бізнесу з нуля в Україні - створення СП.

У мережі інтернет треба знайти ресурс, який підтримує колективні придбання. Це можуть бути спеціалізовані сайти, різні форуми, як правило, жіночої тематики або соціальні мережі. Усі кандидати зобов'язані пройти реєстрацію.

Необхідно залишити сполучення адміністрації сайту з інформацією про бажання стати організатором покупок. Для цього зазвичай потрібне дотримання деяких умов. Правила на різних сайтах розрізняються, але звичайне це залучення декількох чоловік на сайт в якості відвідувачів і участь в подібних угодах, організованих цим ресурсом. СП може організовуватися на платній або безкоштовній основі. На колективні придбання, організовані безкоштовно також може існувати ряд обмежень по їх кількості або за розміром організаційного збору. У разі ідеї для бізнесу з нуля в Україні можна скористатися правом на декілька безкоштовних заходів.

Тепер головне: визначитися з продукцією, яку можна реалізувати. Статистика показує, що найбільший попит мають дитячий недорогий асортимент. Діти, як правило, швидко ростуть і від сезону до сезону їх гардероб доводиться оновлювати. До того ж основна аудиторія колективних торгових угод - це молоді мами в декреті. Безпрограшним, але сезонним варіантом буде реалізація сувенірів до свят. На багатьох порталах існують розділи, що дозволяють вивчити попит на певну продукцію. Люди охоче читають їх і пишуть свої коментарі з приводу необхідності подібних заходів для них. За цими опитуваннями можна зробити висновок, чи варто затівати продаж того чи іншого виробу.

Шукаємо виробника продукції, яку пропонуватимемо до колективної купівлі. Тут можуть з'явитися деякі витрати на телефонні розмови. Якщо продавець знаходиться в іншому місті, то переговорів через засоби зв'язку не уникнути. Спершу необхідно з'ясувати, яку скидку він готовий надати, мінімальну суму замовлення або кількість одиниць в одній накладній. Спілкуючись за допомогою електронної пошти можна з'ясувати усі нюанси постачань і погоджувати їх в онлайн-режимі. Знадобитися для цього усього лише комп'ютер для домашнього використання, підключений до мережі інтернет.

Безпосередньо організовуємо захід. Для цього на ресурсах передбачені спеціальні форми, які при заповненні дадуть максимум інформації про умови нового заходу. Обов'язково необхідно вказати мету створення СП : буде це закупівля за гуртовими цінами або ціни звичайні, але економиться сума плати за доставку. Ставка організатора має бути прорахована так, щоб врахувати усі можливі плати і комісії. Зазвичай вони включають: комісію фінансової установи за зняття грошових коштів або проведення платежів, оплату послуг служби доставки або кур'єра, особисті кошти, які будуть витрачені на телефонні переговори і проїзд. Прайс з остаточними цінами на продукцію необхідно розмістити безпосередньо в темі або на загальнодоступних сервісах інтернет. Умови, по яких комплектуватиметься закупівля, також вказуються: необхідність підбору ростовок або досягнення певної суми накладною на вироби від одного постачальника.
Роздача. Про місце і час вручення замовленого виробу учасникам колективних закупівель повідомляється особисто через повідомлення або по телефону.


Оподаткування


У Україні жоден законодавчий акт не дає чіткого визначення організації спільних покупок. Багато експертів сперечаються, є ця діяльність комерційною або ні. З одного боку, будь-які дії громадянина, які спрямовані на отримання прибутку вимагають реєстрації фізичної особи, як підприємця. З іншого боку, в ставку може входити тільки компенсація витрат, пов'язаних з оплатою і доставкою вантажу. В цьому випадку прибуток організаторові не залишається і діяльність його можна вважати неприбутковою або громадською. Враховуючи норми чинних законодавчих актів, юристи вважають, що дії із СП не підлягають реєстрації у разі, якщо:


вони не носять систематичний характер;
не прирівнюються до роздрібної торгівлі, тобто не пропонується товар, що мається в наявності;
не ведеться продаж з власного інтернет-магазину;
не пропонується товар власного виробництва;
відсутня пропозиція яких-небудь послуг.


В усіх інших випадках реєстрація як суб'єкт підприємницької діяльності обов'язкова. Підприємець буде зобов'язаний платити ставку єдиного податку і єдиний соціальний внесок, як податки нараховуються щомісячно.

Що стосується покупців, то податкових зобов'язань вони не мають, оскільки роблять придбання як звичайних фізичних осіб.


Вигоди


Доходом організатора є сума, яка закладена в ставку організаційного збору, після сплати усіх витрат по заходу. За статистикою середня ставка в 15% дозволяє запрацювати чистих 10% доходу, від вартості зібраного товару.

Звичайно, на початку діяльності такий дохід не можна вважати високим, але його переваги очевидні:


відсутність стартових капіталовкладень;
можливість використовувати як додатковий вид доходу.


Для мам, які знаходяться в декреті або активних леді цей спосіб може допомогти заробити перший капітал для подальшого розвитку своєї справи : відкриття власного бутику або мережі торгових точок.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!