БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ідеї малого бізнесу в маленькому місті


Місто з невеликою чисельністю населення характерне тим, що в нім просто організувати присадибне господарство. Окрім вирощування свійської птиці і тваринного поголів'я для власних потреб, на цьому можна заробляти непогані гроші. М'ясо курей і яйця - це одні з основних продуктів харчування, які доступні кожній людині. Без них не обходиться жодна сім'я, плануючи денний раціон харчування. Давайте розглянемо в якості ідеї малого бізнесу в маленькому місті створення курячої ферми.

циплята

Чим корисне куряче м'ясо


Курятина - це джерело білку і амінокислот, які потрібні організму людини. При невисокому вмісті жиру, воно одночасно є джерелом заліза. З давніх часів курка вважається дієтичною їжею, з неї варять поживний бульйон, для відновлення сил хворіючих людей. У вареному виді вона чинить імуннозміцнюючу дію на організм людини.


Чим корисне куряче яйце


Головний поживний елемент для людини, що міститься в цьому продукті, - це білок. Окрім нього цей продукт містить більше десятка різних вітамінів і мінералів. При хорошому збалансованому харчуванні курей, їх яйця не лише корисні, а ще і смачні.


Куряча ферма


У цей бізнес підприємців, що шукають ідеї для бізнесу з нуля в маленькому місті, притягає, передусім, висока рентабельність.
Проживаючи в приватному будинку, можна не шукати капіталовкладення для оренди площ. Невелика ферма може розміститися на власній присадибній ділянці.


Курчат курки вирощують в двох цілях:


Отримання яйця.
Отримання курячого м'яса.


У першому випадку використовують породи, які спеціально виведені для цієї мети. Несучки мають високу продуктивність. Для цілей отримання м'яса вибирають породи м'ясні або м'ясо - яєчні.

В цілях економії капіталовкладень або за відсутністю їх ідеї малого бізнесу з нуля в маленькому місті по створенню птахоферми, можна почати з виведення курчат природним способом або в інкубаторі, узятому на прокат.

При природному виведенні необхідно знайти стару курку, материнський інстинкт якої добре розвинений. Окрім своїх курчат, до квочки можна підсаджувати тих, які виведені в інкубаторі. Годують молодого птаха пшоном, сиром. З квочкою вони доживають до 1,5 місяців, потім ростуть самостійно.

Якщо вирощують курей з метою отримання яйця, то півники від курочок відділяють. Півники далі відгодовуються на м'ясо. Ростуть вони повільно і на 90-й день досягають ваги в 1 кг Кури м'ясних порід до 80-го дня вже досягають маси 1,5 кг З того часу їх вже можна забивати.


Купівля курчат


Якщо залишити ідеї малого бізнесу з нуля в маленькому місті, ідеї і роздобути невеликий стартовий капітал, то можна закупити готових курчат, тоді і прибуток можна отримати швидше.
Молодняк можна придбати на птахофабриці, на ринку, у знайомих. На ринку продають птахів, вирощених в домашніх умовах і на фабриці. Розрізнити їх частенько складно, але важливо не це.

Навіть зовні здорові пташенята можуть удома захворіти і загинути, вся річ у тому, що температурний режим для них дуже важливий. Недотримання його при транспортуванні може привести до загибелі усіх куплених пташенят.

На птахофабриках найчастіше продають відбраковані особини, які слабкі здоров'ям. Ціну на них свідомо знижують, щоб притягнути покупців. Проте, купивши такий молодняк, незабаром можна позбутися усього птаха і залишитися ні з чим.

Природно, що придбання пташенят у знайомих, перевірених досвідченими фахівцями, дає найбільше гарантій на отримання здорового і життєздатного птаха. Зазвичай у таких людей, які містять інкубаторні станції, увесь майбутній приплід вже розписаний по замовленнях, і частенько сплачений. Ось з такими оптовими постачальниками необхідно співпрацювати. Природно, що дотриманням ветеринарних норм також варто поцікавитися і попросити відповідні документи.
Перевозити молодняк краще в картонних коробках, з отворами для проникнення повітря. Після прибуття в курник, нових мешканців необхідно нагодувати і напоїти. Температурний режим має бути встановлений що відповідає.


Курник

Головне правило, яке необхідно знати початкуючому фермерові це те, що в клітках кури несуть ся частіше. Вживані спеціальні ящики можна купити дуже дешево на якій-небудь найближчій птахофабриці. Тепер доведеться трохи потрудитися.

У зимовий час в курнику температура не повинна перевищувати 17 град. Тому придбані клітки треба утеплити. Якщо температурний режим в приміщенні буде, нижче, кури перестануть нестись.

При проведенні робіт утеплювачів не можна забувати про вентиляцію приміщення. Повітря повинне циркулювати так, щоб не створювалися протяги.


Ринки збуту

Самий кращий шлях збуту для початкуючого підприємця - це місцевий колгоспний або сільський ринок. Приїжджати на нього необхідно з довідкою ветеринара про те, що яйця і м'ясо курей можна реалізовувати.

курятина

Якщо такої довідки немає, то її можна узяти в санітарній лабораторії на ринку. Для реалізації продукції таким шляхом можна обійтися без реєстрації ПП.

Якщо розвиток мережі збуту планується розширити до рівня супермаркетів і магазинів міста, то реєстрація в якості ПП неминуча. В першу чергу це необхідно для укладення договору. Підписуючи угоду, підприємець страхує себе від ризику неоплати товару, а покупець гарантує, таким чином, регулярні постачання у свій магазин продукції.

Картонні упаковки для транспортування яєць можна замовити, а можна придбати готові. Непогана ідея малого бізнесу в маленькому місті, яку можна підказати своєму знайомому для реалізації, адже закуповувати тарні ящики в місті украй незручно і невигідно. Крім того, не у кожного, хто вирощує овочі або робить інші продукти харчування у своєму присадибному господарстві, є така можливість.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!