БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ідеї для малого бізнесу в маленькому місті


У невеликих населених пунктах загальноприйнятий спосіб заробити гроші - це різні торгові точки: від кіосків на ринку і закінчуючи магазинами, в яких можна купити практично будь-який товар першої необхідності. Але на сьогодні цей сегмент ринку практично скрізь зайнятий. Погодьтеся, відкривати декілька однакових магазинів в населеному пункті з невеликою чисельністю населення просто не має сенсу. Цей факт не лише зменшить виручку конкурентів, але і не забезпечить очікуваний прибуток в новому магазині, оскільки кількість покупців дуже обмежена.

вироби з лози

Набагато вигідніше розгорнути в такому населеному пункті виробничі цехи. Робоча сила тут недорога, оренда земельної ділянки і приміщень також прийнятна за ціною. Тому розглядаючи ідеї для малого бізнесу в маленькому місті, варто прорахувати можливість запуску саме технологічного виробництва.

Темпи росту індивідуального будівництва сьогодні мають тенденцію до росту. Бажання людей жити у власному приватному будинку, улаштовувати усе за своїм смаком, робити своє житло не схожим на інші народжує нові ідеї для малого бізнесу в маленькому місті.


Про плетені меблі


Плетенка завжди надавала вишуканість і затишок приміщенню чи веранді, на якому вона встановлюється. Її можна виготовляти з натуральних матеріалів, проте у неї є ряд недоліків. Наприклад, вона не стійка до дії опадів і перепадів температур, що для використання її в приватному будинку дуже важливо. Порівняно недавно з'явилася альтернатива натуральним лозам для плетених предметів - штучний ротанг.


Основи технології


Синтетична лоза виготовляється шляхом продавлювання розплаву через формувальний отвір. Таким чином, беручи за основу процес екструзії, виходить правильна рівна синтетична нитка. Цьому матеріалу не страшні ніякі погодні капризи, крім того, зберігається екологічний природний баланс в результаті збереження вербових заростей.


Ринки збуту


Споживачами можуть бути жителі приватних будинків, про які ми вже згадували. Використання її на дачі також зручно, оскільки немає необхідності постійно ховати її від дощу. Таку ж зручність відмічають власники кафе і ресторанів, які обладнали літні майданчики кріслами для відвідувачів з штучного ротанга.

Вироби виготовляються з матеріалу, який є поліетиленовою композицією. До складу її входять лінійні полімери, барвники, ПНД, ПВД і захист від ультрафіолетового випромінювання. Лоза виходить пружною, надійною, а вироби мають властивість відновлювати свою первинну форму.

Навіть випробувавши сильні навантаження, стрічка знову повертається в початкове положення.
Ця властивість дозволяє використовувати меблі на відкритому сонці, наприклад на пляжах або біля басейнів. Окрім цього, конструкція її ергономічна, оскільки надійно підтримує тіло людини в комфортному для неї положенні. З використанням спеціальних подушок вона ще зручніша в експлуатації.

Барвники, які додаються в нитку, з часом не втрачають первинний колір ні під дією вологи, ні під дією сонячних променів.


Виробництво

Для виготовлення штучної нитки потрібний головний агрегат - екструдер. Принцип його роботи заснований на фізико-хімічному процесі, який протікає при механічних і температурних діях на композит. Нагрів продукту здійснюється за рахунок перетворення механічної енергії, що виникає при терті або за рахунок зовнішнього нагріву. В результаті сировина плавиться і деформується. За допомогою устаткування для екструзії можна змінювати температурний режим, силу тиску і інтенсивність.


По стадіях процесу робочу частину апарату ділять на три частини:


Прийом сировини. Завантажувальна камера, в яку робиться завантаження сировини і добавок.
Зона пластифікації і стискування. Камера, де відбувається процес екструзії.
Випресовуванння готового продукту.
Налаштування устаткування дозволять робити навіть пруть, який імітує деревну кору, тобто переріз виробу має плоску форму. Існує можливість виготовлення овального профілю, або у вигляді півмісяця. Технологічно можливі розміри плоского перерізу складають 6-12 мм, а круглого 3-8 мм.

Окрім цього апарату лінія по виготовленню ротанга повинна включати систему для охолодження, намотувальник, дробарку для вторинної сировини, мішалку і чотириколісну машину для транспортування.

Вартість усього устаткування складає близько 450 000 грн. За великим рахунком виробництво синтетичної нитки - це невеликий завод. Щоб технологічне оснащення було пристосоване під виготовлення меблів, необхідно придбати автоматичні трубо згини. За допомогою їх виготовляють алюмінієві каркаси. Вони можуть бути натурального металевого кольору або покриватися порошковими фарбами, як того вимагає дизайн.

Обслуговувати таке виробництво здатний штат працівників з 20 - 25 чоловік. Утілюючи ідеї для малого бізнесу в невеликому місті, без зусиль підбереться необхідна кількість фахівців.


Переваги


Ось деякі переваги використання поліетиленової композиції перед іншими матеріалами:
Інертність. Поліетилен не має запаху, не викликає роздратування шкіри людини. Підтвердженням цього служить той факт, що він давно вже використовується для упаковки продуктів харчування.
Універсальність. Штучну лозу можна використовувати для виготовлення предметів меблів абсолютно різного призначення, у тому числі для домашнього використання.

Стійкість до температурних змін. При дії знижених температур не змінюються властивості поліетилену.

Ідеї для малого бізнесу в маленькому місті по виробництву плетених меблів мають усі можливості до реалізації.

Навіть якщо на первинному етапі немає можливості робити лозу, можна спробувати зайнятися тільки плетінням, закуповувавши готовий матеріал. Знайшовши ринки збуту і своїх покупців, варто зробити ставку на невеликий завод і отримувати довготривалий і стабільний прибуток.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!