БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ідеї для домашнього бізнесу для жінок


Яка дитина залишиться байдужою, коли їй батьки читають на ніч казку?! Та завітай, не один малюк, поринаючи у фантастичний світ чаклунів, драконів і лицарів не залишиться розчарованим. А, як щодо того, що казка, розказана перед сном синові або дочці, буде декілька незвичайної в тому плані, що в ролі головних героїв виступлять самі малюки. Саме про казку, написану на замовлення, під кожну конкретну дитину, піде мова в цьому матеріалі, як ідеї для домашнього бізнесу для жінок.

казки

Головним і основним моментом в цьому незвичайному бізнесі є унікальність кожного замовлення, випущеного в єдиному екземплярі. Ця книжка, поза сумнівом, стане для малюка клієнта найціннішим подарунком, який запам'ятається на довгі роки. Головна тема ідеї бізнесу в домашніх умовах для жінок полягає в реалізації однієї написаної казки, в твердій палітурці. Мінятися буде лише ім'я головного героя, фото малюка на сторінках книжкового видавництва і за бажанням замовника - батьків дитини, ілюстраціями можуть виступити роботи, намальовані малюком.


З чого варто починати


Подібний бізнес можна почати практично з нуля, скориставшись партнерськими програмами, які у величезній кількості представлені на сторінках всесвітньої мережі. Суть програми полягає в наступному. Ви реєструєтеся на певному сайті в якості партнера - розповсюджувача унікальної продукції, і починаєте активно рекламувати персональні казки будь-якими доступними для вас способами, від розміщення оголошень в друкованих ЗМІ, до поширення по поштових скриньках рекламних буклетів. Ваш заробіток в цьому випадку безпосередньо залежатиме від кількості клієнтів, що звернулися із замовленням на ваш сайт і що надали ваш промо-код, як своєрідний підпис партнера - розповсюджувача.

А можна піти іншим шляхом і організувати свою справу, оформивши його, як ідеї бізнесу в домашніх умовах для жінок. Цей крок зажадає від вас додаткових витрат, як фінансових, так і тимчасових, тому як усі роботи по написанню і оформленню персональної казки лягають на ваші плечі. Для цього вам знадобиться комп'ютер, з багатофункціональною редакторською програмою для обробки фотографій і ілюстрацій. Окрім цього знадобиться кольоровий принтер, здатний друкувати картонну обкладинку, різак, устаткування для ламінування і палітурки. І звичайно, головним чинником в становленні цієї бізнес ідеї дома призначеної для жінок, являється наявність фантазії організатора цієї справи, оскільки вам самим належить писати і вигадувати сюжет самої казки, а також знадобляться навички роботи з редактором фотографій.

Але це не проблема, для тієї, що поставила для себе мету, добитися успіху на цьому терені жінки. У інтернеті можна з легкістю знайти відео уроки по роботі з фотошопом, а також отримати інструкцію до друку вже готової казки на принтері. Варто згадати, що при створенні подібного комерційного проекту варіант з однотипною казкою і сумнівною якістю ілюстрацій можна відразу ж відкинути, якщо ви хочете, щоб ваш бізнес став дійсно прибутковим. Зараз більшість батьків вже не задовольняють однотипні казки, які можна зустріти в сусідній квартирі. Вимогливий клієнт потребує як мінімум унікальної казкової історії, за участю своєї дитини, і домашніх вихованців.

Крім того замовник вимагає від автора казки, щоб історія описана в книзі була не стільки фантастичною, але і повчальною. А це означає, що окрім таланту письменника ви повинні володіти ще і навичками дитячого психолога. Адже, по суті, кожна дитина індивідуальна, у кожного свої пристрасті і власні погляди на життя. Усі ці моменти необхідно враховувати при складанні персональної казки.

З чого ж варто починати утілювати в життя подібну ідею бізнесу в домашній обстановці для жінок?! Природно з пошуку перших клієнтів. Тут існує маса варіантів. Можна почати із створення власного сайту, де буде викладено ваше портфоліо, п'ять - десять вже готових казок, з розцінками і термінами виконання. На останній пункт клієнт, як правило, звертає більшу увагу, оскільки отримуватися персональна казка буде, швидше за все, на День Народження дитини. А тому вказуйте реальні терміни виготовлення готової казки, в твердій палітурці, виходячи не з гонитви за можливою винагородою, а з якості пропонованої вами продукції.


Що робити після першого замовлення


При появі замовлення необхідно буде зв'язатися безпосередньо з клієнтом і домовитися про зустріч. На ній треба буде з'ясувати усі тонкощі характеру, захоплення, улюблені іграшки майбутнього іменинника. І тільки після цього сідати за створення казкового шедевра.

Якщо ви маєте необхідні психологічні навички, то вам під силу буде спробувати себе на дорозі письменництва так званих терапевтичних казок, які не лише будуть розвагою для малюка, але і своєрідним уроком, таким, як боротьба із страхами або подолання конфліктних ситуацій з однолітками. Якщо подібним даром ви не можете похвастатись, то вам знадобиться співробітник, здатний до цього творчого процесу. Можна обзавестися постійним автором, а можна скористатися послугами численних бірж копірайтинга, де за дуже символічну плату професійний письменник або журналіст виконає ваше замовлення в термін і в потрібному об'ємі.

Так само не варто нехтувати послугами коректора, а при необхідності верстальника. Можна значно заощадити на авторстві персональної казки, почавши пошук письменників серед студентів профільних внз. Така співпраця вигідна для обох сторін - ви отримаєте незвичайні казки і ілюстрації, студенти ж отримають можливість використовувати власні ескізи у своє портфоліо, яке в майбутньому зіграє важливу роль в пошуку роботи.


Оформлення своєї справи


Так або інакше, організація бізнес ідеї в домашніх умовах для жінок, зажадає від вас реєстрації в податкових органах.

Можна зареєструватися, як ПП, так і оформити свою справу на юридичну особу. Останній варіант найприйнятніший, оскільки надалі вам доведеться оформляти юридичне право на усі ваші твори. Отже при замовленні фахівцеві конкретної казки, з'явиться потреба в укладенні з ним договори, на написання матеріалу потрібного характеру.

Якщо у вас відсутні необхідні засоби на спеціальне устаткування, яке знадобиться при виробництві унікальної друкарської продукції, то перші екземпляри можна буде замовити в друкарні. Природно собівартість такої продукції буде дещо вища. Оскільки більшість витрат на виробництво в спеціалізованому підприємстві вашого видання ляжуть безпосередньо на замовника, то і на отримання якогось серйозного гонорару можна не розраховувати, поки, принаймні, ви не придбаєте, або не візьмете в оренду необхідне устаткування, і займетеся повним виробничим циклом самостійно.

Як бачите, в створенні ідеї для домашнього бізнесу для жінок немає нічого надприродного або недосяжного.

Важливо поставити собі конкретну мету і нехай невеликими кроками, але просуватися вперед до реалізації власного комерційного проекту. І не сумнівайтеся у своїх силах. Адже, як говорять про українську жінку, що вона коня на скаку зупинить і до хати, що горить, увійде. Не сумніваюся, що ця народна мудрість відноситься саме до вас.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!