БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Ідеї для бізнесу з нуля в Україні


На сьогодні, вітчизняна сфера бізнесу представлена дуже цікавим явищем. Дія глобальної економічної кризи, більшою мірою, похитнула положення великих і стабільних підприємств, одночасно, змусило ринок створити нові сфери і галузі для своєї справи. Останнім часом, основний тренд належить саме дрібному бізнесу, який дозволяє при мінімальних вкладеннях отримувати стабільний і високий дохід.

ідея

Питання про те, якою зайнятися справою, знову придбало свою актуальність. Інвестори займаються пошуком перспективних ідей з малими витратами. У цій статті представлені привабливі ідеї, які допоможуть досягти бажаних результатів.
Ідеї для бізнесу з нуля в Україні - прекрасна можливість почати свою справу.Популярні бізнес ідеї :


Варіант №1 - бізнес, що швидко окупається, "під прицілом"


Саме тировий комплекс є перспективною справою з малими витратами. Цю обставину можна пояснити повною відсутністю конкуренції у великих і дрібних містах - тирів настільки мало, що конкурувати вони просто не можуть. Найбільш перспективний напрям - тир луко-арбалетний. Для організації цієї ідеї необхідно орендувати приміщення - 4-6 метрів завширшки і 11-13 в довжину, купити кулі або арбалети із стрілами, мішені, щити, атрибутику, а так само потрудитися над створенням тематичної атмосфери. Якщо включити грамотний підхід до справи, на усе доведеться витратити близько 4 тисяч доларів.


Варіант №2 - крапля літа круглий рік


Останнім часом, ідея організації солярію стала варіантом практично з мінімальними первинними вкладеннями. Відвідування соляріїв давно перестало входити в перелік предметів і послуг розкоші, та і вартість цієї процедури знаходиться в прийнятних межах. Ця справа входить в ту галузь дрібного і швидко окупаїмого, про який так мріють підприємці. Бізнес ідеї з нуля з мінімальними вкладеннями - відмінний варіант своєї справи.
Варіант №3 - музична справа
Непоганий вид бізнесу - музичний супровід урочистостей і заходів - дні народження, весілля, різні інші заходи. Необхідне устаткування, в яке входять колонки, пульт, підсилювач обійдуться в тисячу доларів. Після невеликого розвитку, напрацювання клієнтської бази інструменти можна прикупити.


Варіант №4 - вендинговое майбутнє


Найкрасивішим і зручнішим видом своєї справи можна назвати продаж різних товарів за допомогою торгових автоматів вендингового устаткування. Первинні витрати в цей бізнес з нуля в Україні обмежені лише самим апаратом. Хороший кавовий апарат коштує близько 2-4 тисяч доларів.


Варіант №5 - навчання ближніх


Один з видів швидко окупаємого бізнесу - організація і проведення повчальних семінарів. Організація такої справи буде витратна лише на рекламну кампанію і оренду приміщення. Теми семінарів, що проводяться, так само можуть абсолютно різноманітними, які залежать від фантазії організаторів.

На сьогодні, світ досяг такого рівня розвитку, коли будь-кого бізнес ідею можна зробити малови тратною, був би варіант заняття своєю справою. Багато підприємців стверджують, що для відкриття своєї справи буде досить 3 чоловік, які допоможуть усе організувати, - директора, який прийматиме рішення, секретаря, який відповідатиме на дзвінки, і менеджера, який займатиметься пошуком клієнтів.

Проте, якщо правильно і раціонально організовувати свою справу, можна обійтися і меншим числом персоналу. До того ж, на послугах бухгалтера, юриста, менеджера з реклами можна заощадити, звернувшись по допомогу в спеціалізовані консалтингові компанії. Такий підхід буде як дешевшим, так і куди ефективнішим. Тому, початок своєї справи - не настільки складно, як може здатися на перший погляд, і який бізнес відкрити з нуля, цілком вирішуване питання.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!