БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Франшиза - пропозиції для бізнесу


Все більше і більше наших співвітчизників стали серйозно замислюватися про відкриття власної справи. Вже не нове таке поняття, як франчайзинг. Ця форма ведення бізнесу міцно увійшла до нашої економіки і продовжує завойовувати позиції на нім. Потенційні бізнесмени начулися про переваги оренди готового бізнесу, але відсутність початкового капіталу, в достатньому об'ємі, примушує шукати саме недорогі франшизи. Проте такі пропозиції несуть в собі немало недоліків і мають певні особливості.

Поняття "недорогі" - відносне, само по собі, франчайзингу без вкладень не існує. Не вкладаючи засобів, можна працювати в мережевому маркетингу, який теж може приносити певну винагороду. Але якщо йдеться саме про власну справу, на основі готових концепцій, то без вкладень не обійтися. Варто пам'ятати, що вигідна франшиза не завжди дорога, і навпаки, дорога - не завжди вигідна.

Перед укладенням будь-якого франчайзингового договору необхідно проаналізувати з чого складається його ціна і чи адекватна вона то, що пропонує франчайзер. Головною причиною вступу в ту або іншу мережу має бути не дешевизна договору, а здатність цього бізнесу задовольнити попит на тій території, де ви плануєте цим займатися.

Не даремно наші прабатьки придумали масу приказок з приводу пошуку дешевих і безкоштовних благ. Ми знаємо, що жадібний платить двічі і безкоштовний сир тільки в мишоловці, але продовжуємо ставити вартість основною задачею, приймаючи рішення про довгострокові заходи, і при цьому чекаємо великих і легких прибутків.

Як результат, недорогі франшизи стають крахом планів і очікувань від власної справи. Це не означає, що вигідна франшиза не може мати прийнятної вартості. Це може означати, що франчайзер не досить відвертий, вказуючи суму інвестицій, замовчує додаткові витрати, надає інформацію з прибуткової для себе позиції, не обумовлює "підводні камені", включає витрати в інші статті витрат, які партнер буде вимушений оплачувати, коли договір буде вже укладений.

Пропозиція недорогих франшиз може бути обумовлена і боротьбою за партнерів, дебютним виходом на франчайзинговий ринок, розшаруванням бізнесу (пропонується відкрити не магазин брендового одягу, а окремо напрям, наприклад дитячого одягу цього бренду), зменшенням формату бізнесу (відділи в торгових центрах, кіоски, стоки і ін.), форматом самого бізнесу і іншими чинниками.


На ринку України представлені тисячі цікавих пропозицій в різних сферах і галузях, дорогі і недорогі франшизи.

Яку з них придбати, щоб разом зі своєю вартістю вона стала ще і прибутковою - вирішувати потенційному партнерові. Досконально вивчена комерційна інформація про саму материнську компанію, про умови договору, про співвідношення витрат і прибутків, про попит на продукт або товар на території майбутньої реалізації, про роботу вже існуючих франчайзи цього бренду - це запорука вдалого старту і успішного ведення бізнесу.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!