БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Франшиза кафе і інтернет


Самими затребуваними є франшиза по реалізації товарів народного споживання, одягу, взуття, продуктів, франшиза кафе і інших точок громадського харчування і Інтернет-бізнесу. Свою популярність такі пропозиції завоювали високим попитом на продукцію і послуги, а, отже, швидшою окупністю і високим доходом.
Найбільшими і знаменитими франчайзерами в області фаст-фудів являються торгові марки Subway і McDonalds.

Франшиза кафе швидкого харчування від McDonalds розрахована на клієнтів з різним рівнем достатку і має ряд своїх особливостей :


Стандартизована їжа - це та, яку клієнти можуть вживати без столових приладів;
Високі стандарти обслуговування клієнтів;
Контроль якості продуктів і напівфабрикатів;
Материнська компанія сама стає орендарем приміщення.


Ця компанія представлена більш ніж в ста країнах світу. Успішно функціонує більше 30 000 ресторанів, 25 000 з яких, відкриті по франшизі. В Україні перша точка відкрилася ще в 1997 році в Києві, біля ст. метро Лукянівська. До сьогоднішнього дня цей ресторан вважається найбільшим закладом цієї марки в Європі. До 2014 їх ще відкрилось багато не тільки в Києві, а і в інших містах України.

Для того, щоб стати одним з членів мережі за програмою франчайзинг, підприємцеві треба буде вкласти вражаючу суму. Власний капітал повинен складати 0,95 мільйона доларів, паушальний внесок - 45 тисяч доларів і роялті - 12,5% від щомісячного доходу. Мінімальний термін договору - 20 років.

З 2010 року McDonalds втратила свою першість на цьому ринку і віддала його американському бренду Subway, що позиціонує себе, як кафе із здоровим харчуванням, меню якого складається з салатів, роллів, сендвічів, випічки і напоїв. Приготування здійснюється на очах у клієнтів, при їх участі. Використовуються тільки високоякісні продукти і напівфабрикати, а хліб випікається в самому кафе.

У 2013 році під цією маркою відкрито вже більше 40 400 ресторанів, в 103 країнах світу.
Франшиза кафе цього бренду має порівняно не високу вартість. Паушальний внесок повинен складати 108 000 грн, інвестиції 900 000 – 1 350 000 грн. Роялті складає 8% з ПДВ, щомісячно від загальної виручки


Інтернет франшиза


Розвиваючись, Всесвітня павутина не обійшла і франчайзинговий ринок, усе більш популярними стають пропозиції Інтернет франшизи. Вони торкаються не лише інтернет-магазинів, але і інших способів заробітку в мережі, наприклад, рекламні портали.
Інтернет франшиза цікава тим, що не має територіальної прив'язки до конкретного міста, регіону, країни, тому надає більший вибір.

Видатний представник в цій сфері - інтернет-магазин подарункових сертифікатів і карт магазинів Bantikov.ru. Щоб стати учасником цієї мережі необхідно мати інвестиції 60 000 грн.
Інший представник - це інтернет-проект по реалізації гальмівних колодок, для будь-яких марок автомобілів BrakeShop.ru. Організатори пропонують вже готовий сайт і вигідні ціни на закупівлі. Паушальний внесок - 18 000 грн, інвестиції складуть від 15 000. Прогнозована окупність - 6 місяців.

Вигідні умови пропонує ще один інтернет-магазин - Центр Дитячих Товарів. Вид діяльності - роздрібна торгівля дитячими товарами. Материнська компанія пропонує своїм партнерам не лише готову платформу для ведення бізнесу, але і базу кращих постачальників. До послуг франчайзи безцінний досвід по роботі в мережі, бренд з хорошою репутацією і підтримка на усіх етапах ведення бізнесу. Вартість вступу в мережу складає 5 100 грн, інвестиції - до 60 000 грн, роялті і рекламні відрахування відсутні. Прогнозований термін окупності 1 місяць.

Як і франшиза кафе, так і Інтернет-проекти повинні піддаватися ретельному аналізу. Необхідно пам'ятати, що провалом бізнесу може стати банальна непоінформованість про усі нюанси і підводні камені договору, що укладається.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!