БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Екскурсії на кондитерські фабрики


Однією з найсильніших дитячих пристрастей є різноманітні солодощі - цукерки, шоколад, печиво, тортики, тістечка. Та що там говорити про дітей, якщо багато дорослих людей не представляють своє життя без цих смачних ласощів. І навіть ризик набрати декілька зайвих кілограмів нікого не бентежить. Адже це так смачно, що встояти практично неможливо. А ви коли-небудь замислювалися про те, як виготовляються ваші улюблені солодощі? Адже виробництво навіть одного виду цукерок - це складний технологічний процес. Деякі світові виробники в таємниці зберігають свої рецепти і не відкривають виробничих секретів ні за яких умов. Адже нам, простим споживачам, іноді так хочеться трохи відкрити завісу таємниць і дізнатися, як же працюють кондитерські фабрики.

Особливо цікавим процес виробництва солодощів виглядає для дітей. Адже їм усе цікаво. Вони цікавіші за дорослих. І хочуть знати усе на світі. Як ви думаєте, чи зможе хоч один батько відмовити своїй дитині в можливості відвідування кондитерської фабрики?

До чого ми усе це говоримо? А ось до чого. Якщо у вашому місті є діючі фабрики по виробництву різних солодощів, то у вас є шанс створити свій бізнес з мінімальними вкладеннями - організацію екскурсій на кондитерські фабрики вашого міста. Повірте, знайдеться маса охочих постежити за процесом виготовлення їх улюблених цукерок, печива і тістечок. Причому, складно сказати, кого такі "походи" зацікавлять більше - дітей чи дорослих. Але в тому, що ця послуга матиме попит, сумніватися не доводиться. Адже це, швидше за все, новий для вашого міста вид проведення дозвілля. Отже, інтерес клієнтів, принаймні спочатку, вам забезпечений.


Етапи реалізації бізнес-ідеї


Етап перший. Укладення договорів про проведення екскурсій з керівництвом кондитерських фабрик. Треба розуміти, що для вас це бізнес, для ваших клієнтів - розвага, а для кондитерських фабрик - зайвий головний біль. І найбільша складність в організації цього бізнесу - отримання дозволу на проведення екскурсій від керівників фабрик. Ваше завдання - запропонувати вигідні умови, від яких складно відмовитися. Треба показати, що окрім "головного болю", фабрики отримувати певну вигоду. Найперше - це додаткова реклама. Адже, якщо відвідувачам сподобається процес виробництва цукерок або печива, то велика вірогідність того, що вони стануть постійними споживачами продукції компанії.

Етап другий. На цьому кроці вашим завданням є наймання співробітників. Для проведень екскурсій знадобиться гід (він же екскурсовод) і водій з автобусом (щоб понизити первинні витрати, варто спробувати знайти шофера з особистим транспортом). Прийом замовлень і оформлення усіх документів - лягає на плечі керівника, тобто, на ваші плечі. Також, для проведення саме дитячих екскурсій, знадобиться вихователь, який зможе контролювати дії маленьких клієнтів.

Етап третій. Розробка екскурсійних програм. Ви повинні заздалегідь домовитися з керівництвом фабрик, визначити, які об'єкти і в які дні ви відвідуватимете разом зі своїми клієнтами. Після цього, можна зайнятися створенням програм екскурсій.

Етап четвертий. Страхування дітей. Цей момент особливо важливий, якщо ви працюєте з маленькими дітьми. Адже похід на фабрику супроводжується певним ризиком. Щоб забезпечити себе і керівництво кондитерської фабрики, кожен маленький клієнт має бути обов'язково застрахований.

Етап п'ятий. Залучення клієнтів. Реклама. Тут важливий натиск. Напишіть полум'яну мову про захопливість відвідування кондитерської фабрики вашого міста. Відвідайте школи і дитячі садки, договоріться з вихователями і учителями про виступ перед дітьми. Роздайте барвисті візитки і листівки. Їх діти зможуть показати батькам. Пройдіть по організаціях і виступіть перед їх співробітниками. Упевнені, серед них також набереться певне число охочих. Загалом, рухайтеся, не сидіть на місці, шукайте клієнтів. І тоді, усе у вас вийде.


Як розвивати бізнес на екскурсіях далі?


Для тих підприємців, яким з часом стане мало одних екскурсій на кондитерські фабрики міста, - а також для тих, хто живе в містах, де немає кондитерських фабрик - у нас є декілька порад для подальшого розвитку бізнесу. Вас ніхто не обмежує у виборі об'єктів відвідування. Адже окрім фабрик, що роблять солодощі, у вашому місті напевно є ще не один десяток цікавих заводів, фабрик, виробництв. Приміром, хлібопекарні, фермерські господарства, молочні заводи і тому подібне. Усе це може бути цікаво вашим клієнтам. А у вас є шанс створити цілу імперію, що займається організацією незвичайних екскурсій.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!