БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Екологічна експертиза нерухомості


У кожної людини є свої вимоги до дому, де він проживатиме. Але усі вони сходяться зазвичай до декількох простих параметрів: житло має бути прохолодним літом і теплим взимку, недопустимі сторонні запахи, а повітря завжди свіже. Купуючи нову квартиру або будинок, визначити більшість показників, що формують мікроклімат, складно. Новий бізнес 2014 матиме на меті перевірку нерухомості, що придбавалася, на предмет відповідності її санітарним і будівельним нормам.

екологічна експертиза

На жаль, при купівлі квартири більшість людей звертають увагу на її місце розташування, навколишню інфраструктуру, сусідів і ще на масу речей, які, швидше, не представляють погрози здоров'ю майбутніх поселенців. Куди важливішим є мікроклімат житла, екологічність будівельних матеріалів, використовуваних при обробці, оскільки саме ці чинники впливають на самопочуття хазяїна будинку, його здоров'я і життєві сили. Ні для кого не секрет, що деякі матеріали здатні випромінювати електромагнітні хвилі, радіацію, яка згубно впливає на самопочуття людини. Та і просто запах лаку або фарби, який є присутнім в повітрі, не додасть гарного настрою хазяєвам квартири. Симптоми втоми і пригніченості можуть бути наслідком поганої вентиляції у будинку, помилок будівельників при проектуванні.

Враховуючи підвищену заклопотаність населення своїм здоров'ям, компанія по екологічному дослідженню офісних і житлових приміщень, ніколи не буде без замовлень. Цей напрям досить актуальний і новий у бізнесі 2014 року. Головне - уміти повідомити про себе зацікавленим клієнтам, популяризувати ідею проживання в екологічно чистих приміщеннях.


Екологічна експертиза - що це


Екологічна експертиза є низкою заходів на виявлення джерел, здатних створювати несприятливі умови для проживання людини. Найчастіше серед причин таких умов можуть бути:


Незручне розташування споруди;
Близькість до будинку промислової зони;
Несприятливі погодні умови і, як наслідок, мікроклімат в приміщеннях;
Електромагнітне випромінювання.


Метою проведення екологічної експертизи є виявлення джерел в приміщенні або поблизу нього, які новий бізнес 2014 створюють неприйнятний для людини фон. Перевірку приміщення, удома або місця, де планується починати будівництво, фахівці радять проводити усім майбутнім новоселам.

Навіть об'єкти вторинного ринку нерухомості, в яких вже жили люди, необхідно перевірити на предмет екологічної чистоти.


В ході обстеження проводять наступні виміри і тести :


Хімічний і мікробіологічний аналіз повітря;
Визначення джерел радіації і вимір радіаційного фону;
Вимір електромагнітного випромінювання;
Виміри температури і вологості повітря;
Вивчення вентиляційної системи на предмет її ефективної роботи;
Аналіз питної води.


За бажання і можливостях підприємець може розширити цей перелік послуг на власний розсуд. Експерт повинен видати клієнтові не лише укладення з переліком отриманих показників, а і зробити висновок про придатність приміщення для проживання або роботи.


Як запрацювати


Ці нові бізнес ідеї 2014 безпосередньо відносяться до сфери послуг. Проте, незважаючи на це, потрібно буде вкласти деякий капітал в устаткування, а точніше, у вимірювальну техніку.

Найчастіше для кожного виду досліджень потрібна певна група приладів. Для визначення запиленості повітря потрібний вимірник концентрації пилу, а щоб вимірювати радіаційний фон - радіометр. Окрім цього, потрібні будуть гігрометр, вимірники електромагнітного випромінювання і якісного складу води. Набір вимірювальних інструментів визначає перелік послуг, які підприємець надалі може запропонувати своєму замовникові.

Окрім спеціального устаткування, знадобиться необхідний багаж знань і умінь. Практичний досвід в цій сфері може бути визначальним, оскільки обізнаний фахівець зможе правильно підібрати прилади для роботи, зробити точні виміри і аналіз отриманих результатів. Найпростіше отримати його, працюючи в команді професіоналів. Після освоєння усіх тонкощів цього бізнесу можна думати про відкриття своєї справи.
Інші статті по темі :


КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!