БІЗНЕС ІДЕЇ
БІЗНЕС ПЛАНИ

СВІЙ БІЗНЕС
ІНТЕРНЕТ БІЗНЕС

покупка в сети

Додатки для "Вконтакті"


Зараз усі знають, що таке соціальні мережі типу "Однокласники" і "Вконтакті", але не усі знають, що на них можна організувати хороший і прибутковий бізнес. Точніше, на "Однокласниках" запропонований нижче метод, запрацювати не дозволяє, а ось соціальна мережа "Вконтакті" дуже навіть підходить для створення свого бізнесу. Отже, соціальна мережа "Вконтакті" підтримує платформу Flash API для програмування додатків. Тому, сьогодні будь-який розробник додатків у форматі Flash, може створити свій бізнес прямо на платформі соціальної мережі.

Додатками можуть бути різні корисні програмки, а також, ігри. Заробіток йде з кількості голосів. Один голос оцінюється в 2 грн. А тепер, уявіть, скільки можна зібрати голосів з більш ніж 30 000 000 користувачів "Вконтакті"! Багато авторів ігор на платформі Flash API отримують в найближчий місяць більше 1 000 000 гравців! Якщо, кожен з гравців проголосує, то прибуток автора складе 2 100 000 грн! Звичайно, це усе в ідеалі, і створити таке популярне застосування дуже непросто, але декілька тисяч гравців перший 1-2 тижні зібрати цілком реально.

Я розумію, що не багато хто з читачів зможе створити своє застосування для "Вконтакті". Ну а навіщо його створювати самостійно? Вам необхідно лише придумати оригінальну ідею, а усе інше зроблять професійні програмісти за окрему платню. Загалом, витративши один раз 9 000-15 000 грн, можна отримувати десятки, і навіть сотні, тисяч прибутку щомісячно.
Інші статті по темі :

КатегоріїПопулярні статті
Мега ідеї бізнеса Копіювати текст без активної гіпер силки заборонено і карається законом!